Antrinis greitas progresuojantis glomerulonefritas

[Total: 0    Average: 0/5]

Ankstesnio glomerulonefrito klinikiniai simptomai yra tie, kurie pastebimi atskirose ligos įstaigose, atsakingose už antrinius anomalijos atvejus.

Inkstų pusėje atsiranda nefrozinis sindromas, kuriam būdinga hipertenzija, šlapimo kiekio sumažėjimas per dieną ir patinimas (paprastai vidutinio intensyvumo).

Baltymų buvimas nustatomas atliekant bendrą šlapimo tyrimą, bet ne tokiais kiekiais, kaip nustatyta nefrozinio sindromo metu. Taip pat yra vadinamųjų “laisvų vairuotojų”. aktyvus šlapimo dumblas, t.y. su išsišakojusiais ir dismorfiniais eritrocitais, eritrocitais ir granulėmis.

Kai kuriems pacientams inkstų nepakankamumas yra toks greitas, kad jis pasireiškia kaip sunki organų disfunkcija. Sisteminiai ligos simptomai yra nuovargis, karščiavimas, naktinis prakaitavimas ir sąnarių skausmas.

Antrinio greito progresuojančio glomerulonefrito diagnozė

Antrinis sparčiai progresuojantis glomerulonefritas diagnozuojamas remiantis histologinio audinių medžiagos, paimtos per inkstų biopsiją, tyrimu. Ši sąlyga įtariama, jei pacientui būdingi klinikiniai požymiai, nenormalūs bendrieji šlapimo tyrimo rezultatai ir sutrikimų esminės būklės (tiek klinikiniai, tiek laboratoriniai).

Reikia atsižvelgti į kitą antrinį glomerulonefritą ir esant ūminiam pradiniam ir greituosius inkstų funkcijos sutrikimus. Tyrimo rezultatai pateikti toliau (pvz., Hemolizinis uremio sindromas, ūminis intersticinis inkstų uždegimas).

Antrinio ūmaus glomerulonefrito gydymas

Dėl antrinio ūmaus glomerulonefrito gydymo reikia kontroliuoti inkstų pažeidimų priežastis. Infekcijos atvejais jie turi būti gydomi.

Naudojamų farmakologinių preparatų sukeliamų formų forma jų pašalinimas, kiek įmanoma, yra būtinas. Be to, ligai dažnai reikia gydyti agentais, kurie silpnina imuninį atsaką.

Jei mažas vaskulitas, inkstų transplantacija yra didelis veiksmingumas, nes naujame organe atsinaujina retai.

Antrinio ūmios progresuojančio glomerulonefrito prognozė

Dažniausiai naudojamas imunosupresinis gydymas smarkiai pagerino mažų vaskulito sergančių pacientų išgyvenamumą, kuris dabar yra apie 80 proc. Dažniausia mirties priežastis yra kraujavimas iš plaučių, kurį sukelia kapiliarų sugadinimas.

READ  Bendras ligos būklės skirtumas yra skirtingas

Antrinio ūmaus glomerulonefrito pasikartojimai pasireiškia pusei pacientų per penkerius metus. Nepaisant imunosupresinio gydymo, galutinio laipsnio inkstų nepakankamumas pasireiškia 20-25 proc. Pacientų. Prognozė daugiausia priklauso nuo pagrindinės ligos sunkumo.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*