Bendra rodyklė Nervų pažeidimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Pūslelinės šaknys suteikia pėdų lygintuvo raumenis (arba nugaros sulygintojus) su bendru pluoštu ir juodą odos išorinį pėdos ir pėdos paviršių. Paprastasis skilvelių nervas yra padalintas į dvi šaknis: giliosios skilvelių nervus ir paviršinį skilvelių nervą.

Bendro rodyklės nervo žalos priežastys

Savo ruožtu aplink rodyklės kaklą apvyniotas bendras skilvelių nervas, o šioje vietoje jis yra tiesiai ant kaulo. Didžioji dalis žalos pastebima šioje vietovėje.

Šios srities slėgio ar nervų paralyžiaus priežastis gali būti sąmonės paciento padėtis, kietojo gipso padegimas ant kelio sąnario, taip pat ilgesnis sėdėjimas su kryžminiais keliais ir darbas, atliekamas nuleidžiant (pvz., Nuleidus nuleistą padėtį, keliaujant pozicija arba kojomis). Projektas buvo vykdomas pagal projektą (pvz., Braškių surinkimą arba stogo dengimą).

Be to, žaizdos skilvelių nervas gali sukelti skaldytų strėlių ir iškritusius kelius. Dėl įvairių priežasčių polineuropatija dažnai pastebima šio nervo infekcija.

Bendro rodyklės nervo žalos simptomai

Vienintelis iš labiausiai paplitusių periferinių nervų pažeidimų atskiri šaknys, susijęs su skilvelių nervu. Dėl anomalijų atsiradimo neįmanoma ištiesinti (nugaros) sulenkti pirštus ir pirštus.

Pėdos išorinis kraštas turi būti nuleistas. Pėsčiomis pacientas priverstas per daug sulenkti klubo sąnarį dėl pėdos nusileidimo, todėl vaikščiojimas vadinamas lazdomis ar gandru. Pacientai negali stovėti ar vaikščioti ant kulniuko.

Užkrėsti raumenys išnyksta (priekinės šlaunikaulio atrofija yra labiausiai ryškus). Refleksas yra išlaikomas, nes reflekso kelias eina per blauzdikaulio nervą, kuris nėra pažeistas.

READ  ProstEro- Kur įsigyti, Klinikiniai tyrimai ir vaisto poveikis

Paprastai skausmas pasunkėja, nėra mitybos ar kraujagyslių sutrikimų. Jautrumas aplinkoje, indervuojamas bendrosios skilvelių nervu (apatinės kojos ir pėdos išorinio paviršiaus oda), sutrinka arba pašalinamas.

Žalos, atsirandančios dėl bendro skilvelio nervo, gydymas

Procedūra, skirta žaizdoms, susijusioms su kiaušidžių nervu, siekiama atstatyti apatinės galūnės efektyvumą. Šiuo tikslu naudojama reabilitacija, yra naudinga elektrostimuliacija, taip pat gydymas ultragarsu arba lazeriu.

Be to, darant tinkamus pratimus teigiamai veikia apatinės galūnės atsigavimą. Iš šių vaistų vartojamos cholinesterazės slopinimo preparatų injekcijos.

Gydant bendros nervo paralyžių, svarbu užtikrinti, kad kojos būtų tinkamai padėtas tinkamoje bėgyje arba batų, kad būtų išvengta susitraukimų. Taip pat būtina išvengti pažeistos galvos aušinimo, nes žemesnė temperatūra sukelia lėtesnį nervinių skaidulų regeneravimą.
Mariusz Kłos

Komentarai Bendrojo rodyklės nervo pažeidimas

Žaizdos | 2013-03-03 19:47

Straipsnis įdomus, bet, deja, nebaigtas. Kadangi dažniausia žalos vieta yra aplink rodyklės galvą, turėtų būti pateiktas grafikas, kuriame būtų tiksliai nurodyta nervo eiga šioje srityje. Asmeniškai man kyla abejonių, kaip turėtų tinkamai veikti elektrostimuliacija. Kiekvienas fizioterapeutas tai daro kitaip. Vienas stimuliuojamas 15 minučių, kitas 3 minutes stimuliuoja 3 minučių pertrauką. Be to, koks turėtų būti simptomas, kai įjungiama įtampa? Mane pirštas išsiveržia vieną kartą po kito laiko, kai elektrodai pakartojami ir pirštas pasislenka. Keturi maži be reakcijos. TAIP, KAD ELEKTROMATIZAVIMO REIKALAVIMAI TURI BŪTI VYKDAMI KABINIŲ NERVŲ PARALIZUOSE?

Dievas 2013-06-30 15:34

Veinikų venų pašalinimas vyko šių metų kovo 4 dieną. Nenumatytas poveikis, aš taip pat turiu pažeistą skilvelių nervą, reabilitaciją tik nuo 19 rugpjūčio mano kojoje, aš turiu dilgčiojimą ir šiek tiek patinimas.

Lašiša | 2013-07-01 16:08

Sveiki atvykę, aš esu iš Ščecino birželio 12 d. Turėjau operaciją dėl varikozės venų, mano kojos nuo pat pradžių skauda mane labiausiai (kulka, skubėjimas, pragaras), ir ji buvo labai ištuštėjusi – aš jaustis keista, aš negalėjau jo perkelti . Po dviejų savaičių pėdos ir kojų patinimas beveik išnyko, bet skausmas išliko, galiu judėti tik pirštais po pėdomis. Referencinis neurologas Žaizdos šaknies nervas. Aš turiu atlikti emigraciją ir reabilitaciją.
Kaip tai atsitiko, gydytojo klaida? tik Lenkijoje yra įmanoma, kad jūs einate į ligoninę su viena negalia ir paliksite visiškai kitokią.

READ  Awaderm - atsiliepimai, kaina, kur pirkti, pirkti dabar, grietinėlė

Laikinas (išskyrus atvejus), važiuojamosios su sledomis 2013-09-08 20:18

Dėkojame už jūsų straipsnį ir užuominą.
Aš tris dienas, po 8 valandas, klijavimo plyteles ant grindų. Pirmą dieną dėl plikų kelių, bet tai, kad grindys buvo labai brangiai uždengtos, todėl man labai skauda vakarą, todėl kitą dieną žinau, kad mano nuostoliai, dabar aš įdėti į kelio kilimėlius. Kai aš atsikėliau antrą dieną po darbo, jaučiau, kad mano kairoji kojė buvo nutirpusi, bet aš maniau, kad tai vyksta. Trečią dieną įvyko tas pats. Minela šeštadienį, sekmadienį aš pakeliuosi prie kulkšnies ir, važiuodamas, uždengiu jį savo kairiajame kojelėje (kaip sako mano žmona) be to, nieko skauda. Antrą antradienį mano gydytojas jį pasiima po pietų, todėl aš einu po darbo. Žinoma, kaučiukas kelio plytelėje buvo per sunkus.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*