Bendras ligos būklės skirtumas yra skirtingas

[Total: 0    Average: 0/5]

Pagrindiniai inkstų pažeidimo požymiai yra petechialiniai pėdsakų pažeidimai, atsirandantys juosmens srityje dėl pažeistos dalies (jei žaizda sukelia šūvį, jų vieta yra aplink įleidimo žaizda). Atliekant tyrimą pacientas jaučiasi jautrumas, raumenų gynimas ar navikas (sukeltas kraujo išmetimo, kartais su šlapimu).

Bendra paciento būklė priklauso nuo traumos sunkumo laipsnio. Dėl didelio vidinio hemoragijos dėl padidėjusio klinikinio šoko pacientai gali būti nesąmoningi.

Inkstų pažeidimo simptomai dažnai didėja, nepaisant skausmui malšinti, kraujo perpylimui ir kraujo pernešimo skysčiams. Žalos padažnėjimas visada turi būti įvertintas pilvo ar juosmens srities sužalojimo atveju. Kartais liga yra besimptomiai ir pacientas gali būti geros būklės.

Inkstų traumų pripažinimas

Invazinės traumos diagnozavimo procese svarbu, kad patys pacientai (jei pacientas yra sąmoningas) arba kiti asmenys, galėtų patirti traumą.

Be klinikinio tyrimo ir pastebėtų simptomų, diagnozė turėtų būti daroma remiantis papildomais tyrimais: laboratoriniais tyrimais, ypač šlapimu (nustatomi skirtingo intensyvumo eritrocitai, kartais nepasikeičia) ir vaizdiniai tyrimai (patvirtinantys diagnozę) – taikyta: ultragarsografija, kompiuterinė tomografija ir angiografija.

Inkstų sužalojimo vaizdavimas

Ultragaronografija yra pagrindinis inkstų pažeidimų tyrimas, ypač jei pacientams nereikia chirurginio gydymo. Ultragarsiniai rezultatai patvirtina ar pašalina inkstų parenchimo pažeidimus ir nustato pažeidimų laipsnį.

Be to, kompiuterinė tomografija, kuri parodo hematomos (ar karbamido) buvimą ir leidžia tiksliai įvertinti jos dydį, yra išsamus inkstų nepakankamumo vaizdų tyrimas.

Be to, tai rodo kūno sužalojimo laipsnį (plyšio gylis ir ilgis), leidžia aptikti šlapimo takų ir inkstų arterijų defektus. Kompiuterinė tomografija neleidžia įvertinti inkstų venų pažeidimo.

Arteriografija yra svarbus tyrimas, siekiant nustatyti inkstų kraujagyslių pažeidimų laipsnį, tačiau dažnai to padaryti nėra laiko. Šis testas yra naudingas kraujavimo vietos nustatymui padidėjus hematomos atvejais.

READ  Keto Guru - atsiliepimai, kaina, kur pirkti, ingredientai, kaip jis veikia?

Inkstų traumų gydymas

Inkstų traumų gydymas gali būti konservatyvus arba chirurginis. Pirmoji procedūra rekomenduojama net esant išplėstiniams pokyčiams dėl dažnio inkstų praradimo chirurginiais metodais – procedūros metu priimamas sprendimas inkstai sutrumpinti.

Uždarose, su didesniu žalos laipsniu (ketvirta ar penktoji) sužalojimais procedūra nustatoma pagal bendrą paciento būklę; nuolatiniai šoko simptomai yra chirurginės būklės indikacija. Būtina kontroliuoti inkstų indus, kurie sumažina nefrektomijų procentą (inkstų ekspresija).

Jei pacientas sugeba atsigauti po šoko, netgi išplėstinė žala vėliau gydoma elgesio metodais, turinčiais gerą terapinį poveikį.

Atviruose inkstų pažeidimuose dažniau priimami sprendimai dėl chirurginės intervencijos. Tokiais atvejais indikacijos taip pat priklauso nuo inkstų struktūros pažeidimo laipsnio, o ne nuo to, kokiu laipsniu ir kokiu atveju jis sužalojamas.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*