Bluronica – nuomonės, komentarai, kaina,

[Total: 0    Average: 0/5]

Mūsų portalo redaktoriai yra dėmesingi kosmetikos rinkoje naujovių, ir todėl mes atkreipė dėmesį į aktyvus reklamuojami internete, kuris sukėlė sąmyšį moterims kaip efektyvus vaistas raukšlių “iš hialurono rūgšties komplekso” ir odos atjauninimas.

pardavėjas išdėstyti savo produktą kaip “profesionalių kosmetikos gaminio su aktyvių anti-senėjimo savybės žmonėms virš 30 metų.” Pagrindinis produktas yra “Gel Bluronica rūgšties ir kolageno”, kuri dažnai yra taip pat vadinamas “gelis aktyvatorius su hialuronu” .A serumo eina kaip padidinti gelio veiksmų.

  • aiškiai išlygina raukšles,
  • koreguoja veido kontūrus,
  • išlygina veido,
  • pašalina pigmentaciją
  • apsaugo trūkumas kolageno,
  • atkuria senėjimo odos,
  • išlygina randus.

Bluronica: analizė sudėtis

gelis aktyvatorius Bluronica yra, kaip nurodyta pardavėjo, ne tik hialurono rūgšties, bet kolageno, burnočių aliejaus ir vitamino komplekso. Nesvarbu, kaip mes bandėme, mes negalėjome rasti niekur detalėsnės sudėtį ingredientų -., Kas, kokiu santykiu, kurio koncentracija kuriame yra aktyvatorius želė su hialurono rūgštimi

Pardavėjas buvo įtrauktos tik “aktyvus” ingredientus, kurie yra būtini reklamos produktai. Pilnas struktūra yra paslėptas ir nepasiekiamas vartotojui. Nori pakomentuoti turinį bent iš nurodytų komponentų:

  • Hialurono rūgšties (ha) taisyklės turėtų skatinti fibroblastams, kurių sintetinti kolageno ir elastino funkciją. Bet faktas, kad jos veiksmingai koncentracija kompozicijoje turėtų būti 0,5-1,5 proc. Bluronica nėra informacijos apie bet kurių sudėtinių dalių koncentracija. Antras svarbus taškas yra hialurono molekulių dydis. Iš tiesų, dėl fibroblastų funkcija ir kolageno gamybą turi įtakos tik mažos molekulinės hialurono rūgštį – su molekulės dydis nuo 50,000 iki 130.000 daltonų. Be to, iš molekulių dydis ji prasiskverbia per odą. Paprastas molekulė ha turi daug 25.000.000 daltonų ir kokybės gamintojas speciali technologija suskaidyti į šiuos didelius molekulių į mažesnius fragmentus. Kokybės sertifikuota produktų su ha – yra maždaug 2500 iki 5000 rublių. Labai tikėtina, kad jums bus nustebinti, kad produktas gelis aktyvatoriaus hialuronu gamintojas -. Nenurodytas ne tik HC koncentracija, bet ir molekulės dydis hialurono rūgšties abiejų hialuronu komplekso produktų sudėties
  • kolageno molekulė kolageno yra taip pat yra labai didelės molekulės, todėl jie negali įsiskverbti į odą. Todėl, aukštos kokybės gamintojų naudoti hidrolizės kolageno molekulių technologijas į mažesnius fragmentus, kurios gali įsiskverbti į odą. Šiuo atveju gamintojas sako apie hidrolizuotas kolagenas turinį. Klausimas yra tai, kas kolageno yra hialurono universalus gelio aktyvatorius yra tikriausiai retorinis.

Svarbu: , bet tai dar ne viskas … dalykas yra tai, kad net hidrolizuotas kolagenas, nei hialurono rūgšties kiekis apskritai, mes negalime sumažinti raukšlių gylį, nei randai rezorbciją. Tai viskas tiesiog neįmanoma. Tik išorės priemonė raukšlių, kurio poveikis yra įrodytas tyrimais laisvųjų lėšų vietiškai retinoidų pagrindu (pavyzdžiui, kremas Retin-A).

Tyrimai dėl efektyviausia priemonė randų parodė, kad šios lėšos gali tik sumažinti savo švietimo rizika, ir tik tada, jei tokių priemonių naudojimas, kaip prevencinę priežiūrą, ty iš karto po odos pažeidimų gijimą. Kai randas jau suformuota, net išbandė serumai (pvz, gelis “Dermatix”.) – nėra labai veiksminga

Nerimą kontraindikacijos Bluronica

Paprastai, lėšos su hialurono rūgštimi išoriniam vartojimui neturi jokių kontraindikacijų, ir šalutinį poveikį. Taigi labai sumanus esamų kontraindikacijų, kaip skelbia pardavėjas, ir, be abejo, nes į sudėtį, kuri nėra atskleista …

Kontraindikacijos gelio aktyvatoriaus naudoti Bluronica -.
→ nėštumo
→ žindote,
→ 25 metų amžiaus,

Gelis Bluronica rūgštis ir kolagenas: nuomonės

Dėl gamintojo nuomonėmis svetainėje “dermatologas-kosmetologė aukščiausios kategorijos”, kuris žada intensyvią odos kėlimo, greitai regeneraciją senų ląstelių, išlyginimo gilias raukšles, mažina randus ir randus generalinio … gamintojas aiškiai darė Nedvejokite perkelti beveik visas šiuolaikinio kosmetologijos problemas išspręsti kai kurie iš jų nepavyko niekas, net pats rimčiausias Europos gamintojo.

Gamintojas ir internetiniai pardavėjai atidžiai apeiti šiuos klausimus –

Pirkti šis stebuklas serumas gali būti tik internete tik viena priežastis – šis produktas yra ne sertifikavimas, tai nei serumo, nei net Bud “. Taigi jis platinamas nelegaliai ir tik per internetą. Šis produktas yra tikrai padarė tiek Kinijoje, bet tikriausiai į priemiesčius rūsiuose.

Dėl hialurono gelio Bluronica rūgšties ir kolageno – nepavyko rasti net kontaktinę informaciją nei gamintojas, nei su ja susijusias pardavėjų. Nepaisant to, kad svarbios informacijos stokos, reklama svetainėje yra labai gražiai papuoštas klientų nuomonę.

Klientų nuomonės apie pardavėjo svetainėje – Bluronica

Bluronica – nuomonės apie pardavėjo svetainėje, kaip ir bet kuris reklamoje, griežtai teigiamas ir entuziastingai, bet ne be klaidų:

Tai aišku, kad reklamuotojas ir pats pardavėjas bando apie jūsų produktą Bluronica universalaus gelio aktyvatorius rašyti nuomones liaudies paprasta kalba, suteikiant svarbą ir veiksmingumą hialuronu komplekso įspūdį. Tačiau gelio aktyvatorius su hialuronu -. Kanalas nerastas, kaip pardavėjas, matyt, kruopščiai pašalina juos iš savo svetainę dėl akivaizdžių priežasčių

Bluronica Kaina: kur nusipirkti

Atminkite, kad Bluronica kaina yra gana didelė, o tai 2 produkto. T.y., gelio aktyvatorius, hialurono rūgštis ir kolageno galima įsigyti tik kartu su intensyvaus serume, ir tik į svetainę “hialurono rūgšties kompleksas”.

2 butelius 30 ml, kaina bus … su nuolatinės sezoninio nuolaida.

& nbsp;

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*