Branduolio ir epididimmo uždegimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Ūminis epididiminis uždegimas iš pradžių apima struktūrą, pavadintą epididimijos uodega, bet gali plisti į visą organą, o antrinė – branduolį ir spermatozoidinį virvę.

Simptomai yra vienpusis skausmas, apibūdinamas kaip nuobodus, ilgalaikis, skleidžiantis apatinę pilvo dalį ar šoną. Skausmą galima sušvelninti kertinant branduolį į viršų (tai vadinama “branduolio skausmu”). Prehno simptomas), kurie gali padėti diferencijuoti epididimijos uždegimą ir branduolio tvistą.

Be to, diferencinė diagnozė turėtų būti įtraukta į hidrocefaliją, branduolio navikus ar smegenų išvaržą. Ūminio epididimijos uždegimo priežastys gali būti lytiniu būdu plintančios ligos ar kitų rūšių urogenitalinės sistemos bakterinės infekcijos.

Lytiniu keliu plintanti liga, sukelianti ūminį branduolio struktūros uždegimą, dažniausiai yra chlamidinė infekcija arba dviguba gonorea. Siekiant išskirti ir patvirtinti chlamidiją, būtina naudoti specialią terpę, be jų vartojimo rezultatai yra klaidingi ir negalima tinkamai diagnozuoti.

Periferinio kraujo serumo serologiniai tyrimai čia nebuvo plačiai naudojami, nes jie neleidžia nustatyti tam tikros diagnozės. Gydant ūminį epididimitą, kurį sukelia lytiniu būdu plintančios ligos, vartojami makrolidai arba alternatyvūs fluorokvinolonai.

Bakterinė urogenitalo sistemos infekcija yra dažna epididimito priežastis, ypač vyrams vyresni nei 40 metų amžius (vyrauja epididimijos ligos priežastys). gramneigiamosios bakterijos yra atsirandančios šlapime dėl patologinio proceso šlapimo takuose, gydymas yra glaudžiai susijęs su šlapimo kultūros rezultatais – antibiotikas parenkamas pagal jo efektyvumą nuo patogeniškos šlapimo išskiriamos padermės.

Nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai yra naudojami kaip nespecifiniai metodai, todėl pacientui rekomenduojama susilaikyti su padidėjusia kapoti. Skausmą galima sumažinti, injekuojant vietinius anestetikus į sėklų grąžinimo zoną.

Lėtinis epididimitas

Lėtinis epididimitas yra liga, kurioje vyrauja vidutinio sunkumo skausmas. Paprastai ligos procesas pasireiškia vienoje pusėje, o infekcija, kaip ir ūminei ligos forma, plinta iš šlapimo pūslės ar šlaplės (todėl ankstyvais atvejais svarbu diagnozuoti ir gydyti kitus urogenitalinio regiono uždegimus).

READ  PostureFixerPro - nuomonės, kaina, kur pirkti, pirkti dabar, kiek tai kainuoja

Epididymis yra labai nepatogus, kietas ir storas. Gydymas yra toks pat kaip ir ūminio epididimito (gydymo antibiotikais) atveju, tačiau jis trunka ilgiau – rekomenduojama prailginti gydymą 3 savaites dėl geresnio gydomojo poveikio, palyginti su trumpesniu antibiotikų vartojimo laiku. Kai kuriais atvejais gali prireikti chirurginiu būdu pašalinti epididimį.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*