Chlamidijų ir upių baseinų infekcija

[Total: 0    Average: 0/5]

Dažniausiai gimdos kaklelio uždegimą sukelia Chlamydia trachomatis ir Neisseria gonorrhoeae patogenai, tačiau šių infekcijų metu nepastebima uždegimo pokyčių makštyje, tačiau tik iš gimdos kaklelio kanalo, kuris yra gleivinės-ertmės pobūdžio, išsiskiria sekrecija, gali būti.

Ginekologinė gimdos kaklelio infekcija negali sukelti jokių klinikinių požymių arba gali pasireikšti kaip nedidelis uždegimo simptomas. Kai bakterijos, kurios už gonorėją atsakingos, tuo pačiu metu yra ir šlaplės, pasireiškia šlapimo pūslės problemos – tai disoriniai simptomai (M., M., M., M., M., M.). tarp kitų. Rekomenduojama naudoti šiuos metodus: kepimą poravimosi metu, dažno spaudimo šlapimui jausmą, pilvo šlapimo pūslės pojūtį, nepaisant to, kad poravimas pasibaigė, šlapinantis siaura srove). Mikroorganizmas taip pat gali sukelti uždegimą kai kuriose moterų lyties organų liaukose.

Gonorėjos infekcijų gydymas

Reikėtų prisiminti, kad po uždegimo agento pašalinimo (taip pat ir kitų gimdos kaklelio ir makšties infekcijų atveju) turi būti atkurta tinkama fiziologinės floros sudėtis, kuri yra svarbiausias veiksnys, stabdantis infekcijų pasikartojimą. Tokie preparatai yra naudojami keletą dienų, vartojami vaginaliai, iškart po infekcijos.
Mariusz Kłos

– “Surgery Manual for Students”, ed. Jana Fibaka, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.
– Akušerija ir ginekologija “, ed. Mokslai. Grzegorz H. Bręborowicz, ed. PZWL medicinos leidykla, Varšuva.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*