Clonal contractions taip pat apima sklandų raumenis

[Total: 0    Average: 0/5]

Klinikinis epilepsijos eiga skiriasi ir priklauso nuo ligos eigoje esančių priepuolių tipo. Skiriamas dalinis (paprastas arba sudėtingas) ir bendrasis (nesąmoningas, miokloninis, atoninis, tonikas ir tonikas-klonas) priepuoliai. Išpuoliai, kurie iš pradžių buvo apibendrinti, prasidėjo sąmonės netekimu iš pat pradžių. Jie dažnai turi tonizmo-klonų charakterį.

Pirmajame (tonizuojančio) faze pacientas praranda sąmonę ir patenka į žemę, todėl siaubingai verkia. Paprastai vibracija prasideda per visą kelią sekundžių trukusį viso kūno raumenų susitraukimą. Dantys yra priveržti, o galva sulenkiama į liemenį. Tipiškame traukulyje apatinės galūnės išlieka tiesios, o viršutinės galūnės sulenktos alkūnėse, o rankos tvirtai įstrigo kumštyje.

Įkvėptas laikinai sustojo ir veidas virsta virve. Kai praeina visas kūno susitraukimas, pasirodo klinikinė priepuolio fazė – viso kūno traukuliai, iš pradžių šiek tiek drebantys. Stažo tipu yra padidėję kvėpavimo judesiai, o paciento lūpose atsiranda putų. Klinikiniai susitraukimai taip pat apima lygiuosius raumenis, todėl traukulių metu gali atsirasti inercija šlapimo ir žarnyno judesių.

Po laikotarpio, kuris paprastai trunka nuo kelių dešimčių sekundžių iki kelių minučių, traukuliai palaipsniui išnyksta, galų gale jie visiškai išnyksta ir atsiranda net kelias valandas trukusios komos. Pacientas, kuris atsibunda, yra tamsus, agresyvus ir jaučiasi padidėjęs nerimas.

Kitų tipų priepuoliai – daliniai, gali skirtis ir priklauso nuo epilepsijos fokusavimo vietos. Jei patologija susijusi su varikliu, jos traukuliai įvyksta įvairiose kūno vietose, o priepuoliai iš laikinos srities sukelia psichinius sutrikimus, o jutimo kortai – jutimo sutrikimų simptomai skirtingose kūno vietose.

Daliniai kompleksiniai traukuliai vadinami sąmonės netekimu ir daliniais antriniais priepuoliais kaip antriniai traukuliai, kur patologijos, kurios iš pradžių buvo tik ribotos smegenų srityse, skleidžiamos į visą smegenų žievę, sukeliančius generalizuotų traukulių požymių.

Epilepsija taip pat gali pasireikšti nesąmoningų priepuolių forma. Jie praeina per kelias sekundes be pozos praradimo, juos gali lydėti diskretiniai judesio simptomai (pvz., Paciento būklės nepakankamumas). mirksi akių vokai). Miokloninių traukulių būdingi traukuliai, susiję su galūnių, veido, galvos ar kamieno raumenų traukuliais. Atoninių priepuolių metu raumenų įtampa staiga sumažėja, o tonikai – viso kūno susitraukimai (panašūs į tuos, kurie aprašyti pirmojoje tonologinių-kloninių priepuolių fazėje).

Epilepsijos gydymas

Po epilepsijos diagnozės pirmiausia reikia nustatyti provokuojančius veiksnius ir rekomenduoti jų išvengti. Taip pat turi būti įvertintas tolesnių konfiskavimo pavojus. Jei priepuoliai yra retai, lengvi, pasireiškia tik naktį arba yra nesaugūs, farmakologinio gydymo nebūtina. Iš pradžių monoterapijai vartojamas vienas vaistas (nepamirškite, kad dozę padidinsite palaipsniui).

Esant nepakankamam konfiskavimo kontrolei, vaistas pasikeičia į kitą, o kai jis nėra veiksmingas, būtina patikrinti diagnozę, patikrinti, ar laikomasi rekomendacijų, ir neleidžia laipsniškai keisti centrinės nervų sistemos. Tik tuomet kitas vaistas gali būti vartojamas monoterapija, o tik tada, kai jis pasirodė neveiksmingas, pateikiamas bendras dviejų ar daugiau preparatų gydymas.

Jei epilepsijos gydymas yra veiksmingas tik po ilgo vaisto vartojimo, gali būti bandoma jį nutraukti arba sumažinti dozę, atsižvelgiant į tai, kad dažnai svarbu mažinti dozę keletą kartų per ilgesnį laiką kol vaistas bus visiškai nutrauktas.

Vaistų pasirinkimas priklauso nuo epilepsijos tipo, veiksmingumo masto, nepageidaujamo poveikio, ligų, kartu egzistuojančių, paciento priimtų gydymo išlaidų. Klasikiniai vaistai yra: karbamazepinas, valproinė rūgštis, etoksimeidas, fenitoinas. Naujos kartos narkotikai buvo naudojami topiramate, gabapentinui, lamotriginui, tarbazepinui, tiagabinui ir kt.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*