Daugiaformiai apšvietimo svyravimai

[Total: 0    Average: 0/5]

Diagnozė gali būti nustatyta atsižvelgiant į daugialypį odos bėrimų pobūdį, kai tam tikrame klinikiniame atvejyje yra vieno tipo pažeidimų (pvz., Dažniausiai pasireiškia blisterių, gabaliukų ir eriteminių pažeidimų buvimas, būdingas bėrimas dėl ligos (eksponuotos vietos), ligos proceso sustiprėjimo atsiradimas po saulės spindulių.

Taip pat atkreiptinas dėmesys į lėtinį ir pasikartojančią daugialypių šviesos susitraukimų pobūdį su paūmėjimais pavasarį ir vasarą. Be to, galima atlikti vadinamąjį. Lengvieji testai – tyrimas, kurio metu nustatoma mažiausias pradinio eritomo pažeidimo radiacijos dozė, naudojant saulės šviesą imituojančias lempas (UVA ir UVB).

Tačiau lengvieji bandymai gali būti ne tik patikimi bandymai; po kelių reakcijos dienų gali atsirasti pokyčių, panašių į polimorfinių šviesos svyravimų dažnį, tačiau dirbtiniai šviesos šaltiniai dažnai negali gauti odos reakcijos. Kiti interviu elementai taip pat svarbūs nustatant diagnozę.

Polimorfinių šviesos pojūčių gydymas

Polimorfinių šviesos svyravimų atveju geras gydomasis poveikis dažnai gaunamas vartojant vaistus, skirtus maliarijai. Taip pat naudinga įtraukti beta karotiną, jei gydymas pradedamas ankstyvą pavasarį ir turi būti skiriamas keletą mėnesių.

Be to, naudojama fototerapija (UVA spinduliuotė kartu su chemoterapija), nes pagamintas melaninas apsaugo odą nuo kenksmingo saulės šviesos poveikio, tačiau gydymas turi būti atliekamas atsargiai, nes gali sukelti odos pažeidimus, būdingus polifoniniam šviesai ossifikacijos pacientui.

Taip pat dedamos pastangos siekiant, kad UVB spinduliuotės metu odai būtų naudojama nedidelė dozė, ir palaipsniui didinant poveikio trukmę, kai gydymas vyksta.

Esant ypač sunkiems atvejams ir atsparius kitiems taikomiems gydymams, gali būti skiriami imuninės sistemos silpnėjantys vaistai, tačiau jie yra susiję su galimomis sunkių sisteminių komplikacijų atsiradimu. Apsaugos nuo saulės priemonės taikomos vietoje.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*