Electricity saving box – nuomonės, komentarai, kaina,

[Total: 0    Average: 0/5]

& nbsp;

Energosberegeniya prietaisas: veikimo principas ir klientų nuomonių

Elektros taupymo dėžutė yra prietaisas, siekiant sumažinti elektros energijos suvartojimą ir apsaugoti buitine technika nuo neigiamų veiksnių, turinčių įtakos bendrą tinklą. Veikimo aparato principas yra pastatytas ant perduodant iš parazitinių krovinį į aktyviosios galios, kuri yra naudojama buitinės technikos dalis yra matuojamas ir standartinė matavimo -. Elektros skaitikliai

Iš krm efektas – reaktyviosios galios kompensavimo leidžia sumažinti bendrą energijos suvartojimą sumažinti virš galvos, todėl pritrūko naudojimo apkrovas

.

tiems, kurie jau įsigijote ekonomiškas energijos ir panaudoti jį daugiau nei mėnesį, patvirtinti elektros energijos suvartojimo sumažėjimą nuomonės. Be to, mašina sumažina parazitinės apkrovą nuo reaktyviosios galios, kuriuo mažiau drabužiai iš buitinių prietaisų varikliai -. Šaldytuvų, skalbimo mašinų, indaplovių

Jei norite įsigyti tokį prietaisą yra tuo atveju, namie labai daug ir dažnai paleisti prietaisus su asinchroninių variklių ir įvairių ričių.

Eiti į teikėjo interneto svetainėje

Elektros taupymo dėžutė – & nbsp; klaidingas ar tiesa

?

Ekonomiškas Elektra Elektra Taupymas langelis jau patraukė vartotojų ir specialistų dėmesį. Nekilnojamasis nuomonės apie prietaisas gana prieštaringas, tačiau padarė išvadą, kad tai nėra visiškai apgauti neįtaria pirkėjas leis išsamią informaciją apie įrenginį.

Prieš perkant svarbu žinoti, kaip naudoti fotoaparatą kaip interpretuoti instrukcijoje ant ko tikėtis iš tikrųjų.

Tarp didžiulio skaičiaus energijos taupymo prietaisus ekonomiškas Elektros taupymo dėžutė turi įdomių funkcijų:

 • mažo dydžio ir įrengimo galimybė bet kurioje elektros lizdo;
 • ryškus šildymo nebuvimas darbe;
 • paprasta valdymo sistema – prietaisas nustato momentą, kai reikia kompensuoti parazitinio apkrovos tinklo atsiradimo;
 • patogu būsenos rodymas ant priekinio skydelio tik dvi lemputės, kurie rodo, kad įranga yra prijungtas ir veikia.
READ  Varicream - oficiali svetainė, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

Norėdami suprasti, ar prietaisas yra realus energijos taupymas ir sutaupyti pinigų, jums reikia suprasti kovos apkrovos ir veikimo principas prietaisų tinklo tipus.

ritė montuojamas prietaiso gamina magnetinį ELD. Asinchroninio variklio skalbimo mašina arba indaplovė, cirkuliacinis siurblys šildymo, yra tokių mechanizmų sistemą. Su elektros ištrauka yra vadinamasis reaktyvioji apkrova ir parazitinės srovės. Tai nederlinga energijos suvartojimas, kuris eina į šildymo prietaisą, o ne gavėjai savininkas ir palaipsniui Wystrzępienie techniką.

Ekonomiškas dalinai sugeria apkrova, kaupianti energiją į kondensatorių seka. Dirbant su asinchroninio variklio naudoja AC srovę, tai reiškia, kad grandinė nutrūko 50 kartus per sekundę. Tokiais momentais iš sukaupto energijos dalis grąžinama į tinklą, tokiu būdu kompensuojant nuostolius dėl ričių.

faktinė elektros energijos suvartojimas, kuri yra nustatyta registratoriaus yra tik aktyvi apkrova. Dozavimo įrenginys nereaguoja į netikrų srovių ir reaktyviosios galios, nes jie atsiranda tik variklio ar ritės grandinėje. Bet jų kilmė yra susijusi su tam tikra energijos nuostolių ir todėl visų vartojimo didėja.

Tiesioginis skyrybų vartotojas nėra čia – ekonomiškas tikrai sumažina sąnaudas, bet ne ant paties masto kaip reklamuojamas. Norėdami gauti efektą būtina laikytis keletą sąlygų:

 1. aparato naudojimas tinkle kartu su vartotojais, įrengta asinchroninių variklių yra indaplovė ir skalbimo mašina, siurbliai laistymui ir vandens cirkuliacija, siurblinės vietinės operaciją, šaldytuvų ir oro kondicionierių;
 2. Jei iš įrenginių varikliai ir economicaly nėra brangių modelių prietaisų šie įrenginiai leidžia jums kontroliuoti variklio arba kitos ritės veikimas keičiant dažnį, sugeria reaktyviąją apkrovą keitiklis;
 3. prietaisai ir kiti įtaisai dirbti ilgą režimu – tipiškas padėtį aušinimo įrenginių ir galingiausių buitiniams vartotojams, ypač šaldytuvų ir oro kondicionierių vasarą;
 4. vienoje grandinėje su ekonominiu ne galios ups tipo UPS-Online dvigubo konvertavimo keitiklio ir automatinio perjungimo į ekologinį.
READ  Branduolio ir epididimmo uždegimas

Nekilnojamojo savikaina elektros priklauso nuo tinkamai organizuotos sistemos prijungimo prie prietaiso. Daugelis pirkėjų po mėnesio naudojimo prietaiso pastebėti, kad vartojimas yra sumažintas bent 5-7%.

Siekiant sumažinti elektros energijos išlaidas per pusę tuo atveju, jei jūs nuolat įjungtas tik buitinius prietaisus su varikliais ar aktyvių ritinius į grandinę, pavyzdžiui, galingus mikrobangų kompresoriai su ilgą laiką darbo.

normaliomis sąlygomis jūs naudojate žibintai, kompiuteriai, televizoriai ir kita įranga, kuri nesukuria daug parazitinio srovių ir tai yra aukštos vartojimo šaltinis.

Kad elektros energijos suvartojimas tikrai sumažėjo, jums reikia įtraukti ekonomiškas ne į bet lizdą, ir pagal tam tikrą taisyklę, kuri bus aptarta žemiau naudojimo instrukcijose prietaiso. Ekonomiškas nėra skyrybos ir ne sukčiavimas, jums tiesiog reikia naudoti teisingai, o ne tikėtis stebuklų.

Klientų nuomonės

Nuomonės ekspertų apie įrenginį Elektros taupymo Box internete prieštaringa, tačiau ji gali būti padaryta išvada, kad tinkamai naudojant prietaisą tai tikrai dirba. Nėra stebuklų, tačiau viename įrenginyje su dideliu energijos suvartojimu, gali sumažinti savo sąnaudas 10%.

Jei tikitės sumažinti išlaidas komunalinių, ekonomija energijos įsigijimo taps jūsų geriausia investicija. Tai patvirtina daugelio nuomones apie teminių forumų.

Eiti į teikėjo interneto svetainėje

Kaina ir kur nusipirkti

Electricity saving box taupo elektros energiją iš 1690 rublių per ketvirtį su Rusijos šeimos vartojimo vidurkį. Tai tyrimai, atliekami pagal Europos techninių centrų ir specialistų Rusijoje. skelbiama internete Statistinis stebėjimas tiems, kurie naudoja prietaisą daugiau nei tris mėnesius, parodyti gerus rezultatus mažinant sąnaudas.

Pirkti ekonomiškas Elektra Elektra taupymo Box namuose, bute, garaže ar dirbtuvėse galima rasti oficialioje svetainėje produkto gamintojas ar jo atstovai.

Unikalus prietaisas yra paprastas ir veiksmingas įrankis, siekiant taupyti energiją, reikalingus sudėtingų prietaisų, ypač skalbimo mašinos, Oro kondicionieriai, šaldytuvai, indaplovės. Kaina įrenginio pirkti didmeninė ir mažmeninė yra suderinamas su masinio vartotojui.

READ  Hydroface - atsiliepimai apie forumą, kainą, kur pirkti grietinėlės, sudėtį, vaistinė,

Kiek Elektros taupymo dėžė:

 • Maskva -. 1 690руб
 • Sankt Peterburgas – 1 690руб
 • .

 • Jekaterinburgas – 1 690руб
 • .

 • Omskas – 1 690руб
 • .

 • Kijevas, Ukraina -. 600 UAH
 • Dnipropetrovs’k -. 600 UAH
 • Gomelis – 40 white.rubles
 • Almata – 7100 tengių

Naudojimo nurodymai

Instrukcijos įrengimo ir naudojimo ekonomikos energijos elektros taupymo Box:

 1. įdiegti įrenginį į bet namą ar butą lizdo;
 2. įsitikinkite, kad šviesos diodai skleidžia žalią šviesą;
 3. užraktas skaitiklis veikimo prietaiso pradžios;
 4. palyginti savo elektros energijos sąnaudas su bet praėjusį mėnesį.

nuomonė, Electricity saving box rodo, kad ekonomikos principas leidžia jaučiamas, jei jūs prijunkite įrenginį toje grandinės (šaka) yra gyvenamųjų namų ar tinklą, kuris dirba pats galingiausias ir nuolat įjungti prietaisai – oro kondicionierius, šaldytuvas, skalbimo mašina, siurblys.

Papildomi produktai:

Privalumai

Įrenginio ekonomija nereikalauja nuolatinio dėmesio, ir patogu naudoti:

 • prietaisas veikia automatiniu režimu;
 • kompaktiškas korpusas ir universalus jungtis yra Electricity saving box bet kurį iš namų ūkio realizavimo;
 • ji gali pasirinkti galios nuo už individualią filialo ar visą butą pagrindu -. Nuo 15 kW

Be energijos taupymas parazitinio impulsų poveikis, kuris žymiai sumažina savo prietaisų susidėvėjimą.

Eiti į teikėjo interneto svetainėje

Vaizdo įrašas: prietaisas taupyti elektros taupymo langelį

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*