Erythema Dyschromicum Perstans

[Total: 0    Average: 0/5]

Erythemo dyschromicum perstans yra odos būklė su būdingomis pilkšvai rudomis dėmėmis, kurios daugiausiai yra ant liemens ir galūnių odos.

Šių anomalijų sambūvis ar transformacija į tipinius kerpių žiedų kerpius rodo tam tikrus šių ligų ryšius (kai kuriais klinikiniais atvejais vyksta transformacijos procesai).

Nebuvo paaiškintos eritema dischromicum perstans priežastys. Kai kurios ligos parodė ryšį tarp išsipūtimo formavimosi ir tam tikrų toksiškų junginių poveikio, pvz., esanti trąšose.

Eritheminės dyschromicum perstans simptomai

Prieš pilvųjų rudų dėmių atsiradimą gali susidaryti eritetinė reakcija. Anomalijos dažniausiai yra šoninės liemens ir galūnių dalys.

Kartais jie turi kiaules ar plokščias liumenų charakteristikas. Eritema dyschromicum perstans nepatraukia niežulio, o pokyčiai gali tęstis net daugelį metų.

Eritema dischromicum perstans diagnozė

Tipiškas klinikinis ir histologinis eritema dyschromicum perstans vaizdas leidžia tinkamai diagnozuoti. Diferencijuojant pirmiausia turėtų būti atsižvelgiama į nuolatinės kilmės išsibarstę eritemos pažeidimus (šiuo atveju svarbu, kad ligos istorija būtų susijusi su farmakologinių preparatų vartojimu). Be to, turi būti neįtraukta bet kokia spalvos pasikeitimas, pastebėtas atsitraukiantys lapuočiai.

Eritema dischromicum perstans gydymas

Terapinis gydymas, kuriuo gydomas erithemos dischromicum perstans, nėra žinomas. Dažniausiai skirtingų tepalų ir kremų, kurių sudėtyje yra farmakologinių agentų, naudojimas nėra veiksmingas ir daugeliu atvejų nesukelia jokio paciento klinikinės būklės pagerėjimo.
Mariusz Kłos

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*