Gemalų virškinimo trakto širdies sindromas

[Total: 0    Average: 0/5]

Roemheldo sindromas (Syndroma gastrocardiale) – virškinimo trakto sutrikimas (pvz., Skausmas ir vidurių pūtimas), kurį sukelia skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opos, kasos, žarnyno ir tulžies pūslės ligos, stemplės daliklis išvarža arba aerofagijos neurozė (dažnas nurijus dėl per didelio oro nurijimo).

Roemheldo skrandžio ir širdies sindromo simptomai

Roemheld neurozės specifinė pilvo dalis dažnai yra išsiplėtusi, o fizinės apžiūros metu pastebimi atsitraukimo požymiai, padidėjęs pulsas ir vienos papildomos širdies plakimas. Kartais yra ir liaukų skausmas. Be to, virškinimo trakto sindromo simptomai yra panašūs į širdies neurozės simptomus.

Roemheldo skrandžio ir širdies sindromo gydymas

Gydymas Roemheldo skrandyje ir širdies sindromu yra pašalinti ligas, atsirandančias virškinimo trakte. Gydymas yra panašus į širdies neurozės gydymą, daugiausia jis yra įtikinamas pacientui, kad jo susirūpinimas sveikata ir gyvenimas yra nepagrįstas ir padeda jam tinkamai organizuoti jo gyvenimo sąlygas.
Zhaneta Malec

Komentarai Virškinimo trakto ir širdies sindromas Roemheld

Betka | 2011-05-09 13:24

Nervus reikalauja šiek tiek informacijos apie šią ligą, nes tik užsienio puslapiai šokinėja ir jie negali rasti nieko cholesterolio kiekiui, ar galite man ką nors pasakyti?

Lekonas | 2013-04-12 18:45

Mano atveju diagnozė po 15 metų buvo vaistininkė iš Madrido. Prieš viešąjį pasirodymą turiu neurotišką kojų, drebulį. Teisinga kvėpavimo technika padeda spaudžiant kairiuosius po zebrais. Gėrimas b. šaltas vanduo ir aromolas (amolas), kuris greitai absorbuoja dujas virškinimo trakte.

READ  Sick Gulf Node sindromas
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*