Gyvūnų pūslės mechanizmas gerai išprusęs

[Total: 0    Average: 0/5]

Dėl šlaplės išorinio išleidimo vietos yra gilių gilė (išleidimo anga giliuose), griovelis (plaukuotame griovelyje), srovė (varpos kaklelyje), srovė ir žalvaris (šalia membrana) ir kapšeliai (vadinamojo “kapiliarų-gleivinės kampo”) sklerozės (sėklidės srityje) sklerozės. (Išorinė šlaplės anga yra galvijų viršuje, tačiau varpa lieka išlenktas, paprastai kapsulė išlieka). Gilių lūkesčių formų atveju būtina diagnozuoti lytinę diferenciaciją.

Simptomai lūkesčiai

Vaikams lūkesčiai sukelia mikozės sutrikimus – berniukai šlapinasi srovę, nukreiptą žemyn, užteršdami kelnes ir batus, laikui bėgant naudojami sėdimoje padėtyje, kuri yra susijusi su psichinėmis ir socialinėmis problemomis.

Dažnai išorinės šlaplės angos stenozė, kuri kartu yra su lūkesčiais, sukelia šlapimo susilaikymą ir viršutinio šlapimo takų išsiplėtimą. Suaugusiems žmonėms lūkesčiai taip pat yra susiję su sutrikusia lytinių santykių ir prokreaciniais gebėjimais, kadangi varpos lenkimas sutrikdo ar neleidžia lytinius santykius, o klaidingai apyvartos išleidimo vieta yra sunku surinkti spermą fiziologinėje padėtyje.

Šlapimo pūslės sfinkterio mechanizmas yra tinkamai suformuotas, todėl šlapimas neturi būti purvinas.

Lūkesčių gydymas

Lūkesčiai gydomi tik chirurginiu būdu. Procedūros tikslas – ištiesinti varpą, siekiant gauti tinkamą kosmetinį ir funkcinį rezultatą (tiek šlapinimosi, tiek seksualinių funkcijų požiūriu). Be to, operacijos metu susidaro trūkstamas šlaplės skiltis.

Pasak daugelio rėmėjų, procedūra turėtų būti atliekama nuo 6 iki 12 mėnesių, nes operacija per šį laikotarpį neapsunkina ar nepažeidžia vaikystės metu gydomo žmogaus seksualinio gyvenimo. Rekomenduojamos vienos pakopos procedūros, trūkstamas šlaplė yra pagaminta iš varpos odos.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*