Handy Heater – nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta?

[Total: 0    Average: 0/5]

Su šaltu oru pradžios, daugelis galvoja apie pirkimo šildymo prietaisai. Tačiau dauguma prietaisai suvartoja daug energijos, reikalaujančių papildomų išlaidų. Novatoriški Patogus šildytuvas šildytuvas atsiliepimai, kuri sugebėjo išsklaidyti internete, yra nešiojamas kompaktiškas prietaisas su galingu šildymo sugebėjimų, bet kuklus energijos. Jis neužima daug vietos, lengva nešiotis dėl savo mažo dydžio ir gali šildyti kambariai matavimo iki 20 kv. M. Pirkti nešiojamą šildytuvas patogus keblus rekomenduojamą per oficialioje svetainėje gamintojo išvengti perkant pigūs imitacijų.

Aprašymas Rovus Patogus šildytuvas

Rovus patogu Crafty yra nešiojamas, kompaktiškas kambarys šildymo įrenginys, kuris yra akumuliatorinis, ir jungiamas į elektros lizdą. Dėl savo kompaktiško dydžio, galite pasiimti su savimi į keliones ar į darbą. Viešbutis, kupė traukinyje, garažo ar biuro institucijos, kurioje žiemos yra pakankamai šalta, naujos kartos alsuoja per kelias minutes šiluma šildytuvas. Jis gali pašildyti aplinkos oro temperatūra pakeliama iki 32 laipsnių.

Įranga Patogus šildytuvas

 • Korpuso medžiaga: karščiui atsparaus plastiko
 • tipas šildytuvo perkaitimo uždarymo: Taip
 • Kaitinimo elementas: keramikos
 • Termostato buvimas: Taip
 • perkaitimo apsauga:
 • Reguliatorius: Taip
 • Ekranas: Taip

Nešiojami šildytuvas patogu Gudrus pagamintas iš karščiui atsparaus plastiko, kuris turi aukštą atsparumo smūgiams Kad nesugadintumėte prietaiso, kai jis netyčia patenka.

rankšluosčių džiovintuvai su keramine kaitinimo elementas užtikrina maksimalų šilumos perdavimą ir greitai šildymo iš kambario. Keraminės šildo orą, ir dviejų greičių ventiliatorius užtikrina vienodą pasiskirstymą šilto oro patalpoje.

Kaitinimo elementas yra gaisro saugus, nesausina oro ir neteršia oro su degimo produktais. Prietaisas yra beveik begarsis operacijos.

Termostatas su skaitmeninių kontrolės leidžia išlaikyti reikiamą temperatūrą patalpoje orą.

Yra apsaugos įtaisas nuo perkaitimo. Pašildyti patalpą iki reikiamos temperatūros, šis įrenginys automatiškai išsijungia.

Naudojant įmontuotą valdiklį galite nurodyti reikiamą temperatūrą šiltą orą.

Nešiojami šildytuvas Patogus šildytuvas sunaudoja elektros 85% mažiau nei panašaus šildymo prietaiso. Minimalus elektros energijos suvartojimas užtikrina energijos taupymo keramikos kaitinimo elementą. Nebuvimas laidų daro prietaisas labiau kompaktiškas, lengva valdyti. Iš kilnojamojo kištuko buvimas leidžia veikti šildytuvą, su horizontalių ir vertikalių realizavimo.

Be teploventilyatory paketas ateina su instrukcijoje ir garantijos kortelę 12 mėnesių.

Rankinis Patogus šildytuvas

Gudrus Patogus šildytuvas yra labai paprasta naudoti. Pakanka prijungti ir pasirinkite reikiamą temperatūrą. Jei pageidaujate, galite nustatyti laikmatį su pageidaujamu laiku šildymo, kuriam praėjus prietaisas automatiškai išsijungs.

Privalumai per analogų Patogus šildytuvas

Priešingai nei daugelis analogų rinkoje, patogus šildytuvas šildytuvas išsiskiria dėl šių privalumų:

 • kompaktiško dydžio;
 • tiesioginis ryšys;
 • didelis stiprio medžiagos;
 • gaisro sauga;
 • Termostato buvimas;
 • Ciparvadība;
 • energijos suvartojimas klasė A ++;
 • vienodas šildymas;
 • už prieinamą kainą.

Nešiojami šildytuvai patogu protingi atsiliepimai, kurie patvirtinti savo pranašumų analogų, šiuo metu nėra verti konkurentai rinkoje, kaip charakteristikas ir kainą. Ačiū, kad dabartinės skatinimo gudrus Handy šildytuvas kaina yra šiuo metu sumažintas per pusę.

Mažas dydis ir nedidelis svoris leidžia imtis įrenginį su jumis visur.

Kur pirkti nekilnojamąjį Handy šildytuvas

Jei norite įsigyti šildytuvą patogus keblus per oficialų gamintojo svetainėje, nuoroda į kurį yra numatyta toliau. Perkant įrenginį tiesiogiai iš gamintojo, jums apsisaugoti nuo pirkimo prastos kokybės prekes, kurios parduoda panašaus Aliexpress svetainėse. Iš klastotės ir kitų dalyvaujančių trečiųjų šalių išteklių platinimu, parduoti prekes už mažą kainą. Paprastai tokie įtaisai turi neigiamą grįžtamąjį ryšį pirkėjams, kuriame jie rašo, kad Rovus Handy šildytuvas skyrybų, nes blogų šildo kambarį, labai triukšminga ir lengvai pažeistas.

Norėdami užsisakyti Rovus Patogus šildytuvas yra kompaktiškas, oficialioje puslapyje internetinėje parduotuvėje yra reikalaujama užbaigti, nurodant vardą, pavardę ir telefono numerį. Bendrovės operatorius susisieks dėl papildomos informacijos pristatymo klientui. Apmokėjimas grynaisiais pinigais pristatymo metu, gavusi paštu.

Klientų atsiliepimai apie patogu keblus

kairę Rovus Patogus šildytuvas nuomones pasakyti, kad šis šildytuvas yra vienas iš geriausių ir labiausiai ekonomiškas turimų prietaisų šio tipo rinkoje. Ieškoti Apie gudrus patogu atsiliepimus apie nekilnojamojo klientams oficialioje svetainėje ir įvairiuose forumuose.

Petras:

nusipirkau sau gudrus patogu garaže. Prieš tai buvo teploventilyatory kitų markių, 5 mėnesių iš eilės, nepaisant to, kad aš gana retai, jis buvo išnaudojami. Energetika tik valgė bombą. Dabar nėra jokių rūpesčių, jokių problemų. Nauja šildytuvas ne tik šildo kambarį gerai, bet taip pat taupo energiją. Taip pat laimingas su savo kompaktiškumo. Butas yra blogai kūrenamas, todėl aš nešiojuosi namų.

Olga:

Šildytuvas Rovus Patogus šildytuvas nusprendė įsigyti po pamatė jį bute su savo draugei. Labai geras prietaisas mano mažame bute, kuris yra būtinas. Namas yra reali šilumos dar prieš šildymo sezono pradžios.

Irina:

Apie Rovus Patogus šildytuvas sužinojau iš reklamos, bet ilgai maniau užsisakyti arba ne. Internete susitiko su labai neigiamų nuomonių daug. Bet kaip paaiškėjo, žmonės yra kalti pirkti pigūs kinų svetainėse. Aš užsisakiau per oficialioje svetainėje ir visiškai patenkinti. Prietaisas įkaista kambarį puikiai, o svarbiausia pakankamai greitai. Dažnai jį rudenį ir žiemą į darbą.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "