Histiocitinė poodinė audinių infekcija

[Total: 0    Average: 0/5]

Histiocitinė forma yra sunki pakartotinio skilvelinio poodinio audinio uždegimo forma, kuriai būdinga karščiavimas, anemija, sumažėjęs baltųjų kraujo kūnelių kiekis kraujyje ir organų pokyčiai kepenyse, blužnyje ar serumo membranose.

Histiocitinis poodinio audinio uždegimas pasireiškia greitai, kartais miršta dėl vidinio kraujavimo. Tipiškas yra susijusių audinių morfologinis vaizdas, kuris gali būti panašus į limfomą.

Histiocitiniam poodinio audinio uždegimui reikia diferencijavimo nuo kitų poodinių audinių uždegimo formų, taip pat nuo kraujagyslių sistemos navikų.

Hitiocitinio poodinio audinio uždegimas

Histiogeninio poodinio audinio uždegimo gydymas grindžiamas imuninės sistemos atsako susilpnėjimu naudojant imunosupresinius preparatus, pvz., ciklofosfamidas, dažniausiai kartu su gliukokortikosteroidais.
Mariusz Kłos

READ  Taikoma išsivysčiusioms plaučių ligoms
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*