Kartais okupuotas taip pat kampuotas

[Total: 0    Average: 0/5]

Pagrindiniai odos pažeidimai yra kelių milimetrų burbuliukai. Joms būdinga eritematinė bazė ir jie dažniausiai jungiasi į didesnius ligos protrūkius. Iš pradžių jie turi serumo turinį ir tada jie yra alyvuotas.

Per kelias dienas susidaro šašai. Skundai, apie kuriuos pranešė pacientas, yra deginimas ir nedidelis skausmas, kartais šie simptomai gali būti prieš odos pažeidimus 2-3 dienas.

Jei pokyčiai susiję su burnos ertmės gleivinės membranomis, pastebimi skaudūs erozijos po pirminių folikulų. Kartais pasireiškia ir ragenos, o ligos komplikacija gali būti regėjimo sutrikimas (tačiau tipinė anomalijos padėtis išlieka riba tarp burnos gleivinės ir odos).

Kraujospūdis, plintantis didelėse odos vietose, gali būti būdingas ir dažnai nėra diagnozuotas kaip herpesas. Klinikinis ligos eiga yra trumpalaikis (6-10 dienų), bet pasikartojantis, dažniausiai pasikartojantis toje pačioje srityje. Pokyčiai dažnai pastebimi moterims jų menstruacijos metu.

Herpeso diagnostika

Herpes diagnozė visų pirma grindžiama grupuotų ir mažų burbuliukų aptikimu tipiškose vietose. Be to, kepenų ar skausmingumo buvimas ir greitas klinikinis kulkšnis ir herpeso pasikartojimas rodo herpesą.

Specializuoti tyrimai, nors ir retai atliekami, naudojami citologiniam tyrimui atlikti (vadinamasis atrankos testas). b) šalia imunofluorescencijos bandymo nustatyti konkrečias herpeso balionų ląsteles. Be to, virusus galima kultivuoti specialiomis mikrobiologinėmis terpėmis, kurių pagrindinis komponentas yra šlapimo membrana.

Herpes diferencijavimas turėtų būti pagrįstas visų pirma herpesu (kuriam sunkiau skauda ir turi vienašališką žydėjimą), burbuliukų kerpius (kurie lengvai pasklido ant aplinkos odos ir būdingi bakterijų buvimas originalioje gėlė) ir gleivinių burbuliukai (mažiau skausmingi pažeidimai, lemiamas citologinis tyrimas).

Be to, afešos ir erozinis gastritas gali būti supainiotas su herpesu. Kai kurie šių ligų klinikiniai požymiai yra panašūs į dažnus purškalus.

Herpes gydymas

Jei yra nedidelių odos pažeidimų, pasireiškiančių herpes, vietiniam gydymui, dezinfekavimui ir džiūvimui pakanka (šiuo tikslu naudojami cinko pastos ir aerozoliai su antibiotikais, kurie neutralizuoja bakterijų taršą). Vietinis antivirusinis preparatas yra acikloviras ir dentiviras.

Nors šie vaistiniai preparatai yra mažiau veiksmingi nei sistemingai vartojami vaistai, pasikartojimų pakanka. Šios priemonės veikia virusą dauginant ir neužkertant kelią ligos pasikartojimui.

Bendrasis, peroralinis ar parenteralinis gydymas vartojamas pasikartojančiais atvejais, kurie yra plati ir nuolatiniai, ir visada pažeidžiami genito sistemos organuose. Vaisto vartojimas yra susijęs su labai greitu simptomų nutraukimu, tačiau tik nedidelis poveikis pratęsia laikotarpius tarp ligos recidyvų.

Intraveniniai užpilai vartojami žmonėms su sisteminėmis ligomis, gydomomis preparatais, mažinančiais organizmo imunitetą. Be to, patartina vartoti vitaminus, ypač B grupės vaistus.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*