Kartais pažeidimai užima tik mažus plotus

[Total: 0    Average: 0/5]

Herpeso pemfigo klinikinė įvaizdis panaši į herpetinio dermatito, pūslelinės pemfigoido ar vezikulinės polivalenčios eritemos būklę. Šios ligos metu pastebimas Nikolskio simptomas, t. Y. Epidermio nuskaitymo įtakos pirštui (aktyvaus ligos laikotarpiu).

Tipiški odos pažeidimai yra eroziniai ir pūsleliniai pažeidimai bei paviršutiniškai išsivystę pūslės. Herpeso pemfigozės eiga yra lėta ir nematoma gleivinės membranos. Odos pažeidimai dažniausiai pasireiškia ant bagažinės odos kaip neryškios ir lengvai išskaidančios pūslės.

Nenuostabu, kad pažeidimai apima tik nedidelius plotus. Paprastai pacientų būklė yra gera. Kai kuriais atvejais egzistuoja spontaniniai trūkumai, turintys periodines žemės pakraščius.

Herpespemfigos diagnozė

Herpeso pemfigozės diagnozė yra sudėtinga, be klinikinių požymių, turi būti įrodyti histologiniai ir imunopatologiniai odos mėginių pokyčiai ir įrodyti tam tikri kraujo serume nustatyti reiškiniai.

Diferencijuojant herpetinį pemfigą, būtina išskirti herpinį dermatitą, pūslelinė pemfigoidą arba pūslelinės eritemą.

Herpeso pemfigo gydymas

Priklausomai nuo pažeidimo sunkumo ir ligos masto, vietinė terapija gali būti atliekama atskirai arba kartu su sisteminiu valdymu. Herpetinėje pemfigoje naudingas kortikosteroidų derinys su sulfonais yra naudingas gydomasis poveikis.

Lengva herpeso pemfigus sukeliančių formų gydymas yra pakankamas. Rekomenduojamos dezinfekavimo vonios ir naudojami aerozoliai, kuriuose yra gliukokortikosteroidų ir antibiotikų. Be to, erozijoms reikia skirti dezinfekavimo preparatų.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*