Kaulų gulbės kauliukų skilimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Kaulų lūžių kaukolės skilties diagnostiniam procesui reikia interviu (atsižvelgiant į galvos traumą) ir nuodugniai ištirti pacientą (kitos sistemos ir organai gali egzistuoti kartu su kaukolės skydelio kaulų lūžiu).

Kompiuterinė tomografija buvo naudojama diagnozuojant kaukolės kaulo lūžį. Jei jo nėra, kaukolė yra atliekama radiologiniu tyrimu priekinėje-galinėje ir šoninėje projekcijose.

Galvos kompiuterinės tomografijos indikacijos apima: mažus balus, gautus vertinant paciento sąmonės būseną, po traumos susižalojimą ir retroaktyvumą. Kompiuterinė tomografija su 3D vaizdavimo galimybe yra labai naudinga vertinant lūžių. Jei jo nėra, kaukolę galima lengvai patikrinti dėl lūžių linijų.

Kaukolių kaulų lūžių gydymas

Uždaryti lūžiai, kurie vyksta be komplikacijų, nereikalauja gydymo. Jei atsiranda atvira žaizda, žaizda turi būti išvalyta, chirurgiškai gydoma ir susiuvama kartu.

Visada patikrinkite žaizdos apačią ir prireikus sugadinkite smegenis, o kartais taip pat siūkite kupolą, kuris gali būti sugadintas.

Pacientas turėtų būti antibiotikas kaip prevencinė priemonė. Reikia atidžiai stebėti pacientus, kuriems yra sutrikimų linijų ir kraujagyslių griovelių ar venų sinusų susikirtimas, nes yra didesnė supraventrikulinės hematomos išsivystymo rizika.

Kaulų lūžio kaukolės velionio prognozė

Galvos skausmo kaulų lūžių prognozė labiausiai priklauso nuo žalos sunkumo. Atviri lūžiai pažadina blogesnius rezultatus nei uždarų lūžių, taip pat daugiasluoksnių lūžių, lyginant su linijinėmis lūžiukomis.

Prognozė yra mažiau sėkminga, jei atsiranda komplikacijų, pvz., infekcija ar supracraninė hematoma. Be to, mažiau tikėtina, kad tokie atvejai, kai tuščiavidurė žaizda pasiekia smegenų audinį ir formuoja kaulų fragmentų judesius, suspaudančius smegenų struktūras ir keliančių papildomų klinikinių simptomų.

READ  Tuo metu, kai prasidėjo ligos išmetimas
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*