Keitimo mechanizmas yra imunologinio pobūdžio

[Total: 0    Average: 0/5]

Šviesos dilgėlinė yra retas pokyčių, vykstančių ant odos, priklausomai nuo įvairių saulės spindulių poveikio, įvairovė. Pokyčių vystymosi mechanizmas yra imunologinis. Tai liudija ilgalaikė šios ligos atsipalaidavimas dėl to, kad serumas išvalo nuo antikūnų, dėl kurių atsiranda dilgėlinė. Buvo žinomi bent du foto-alergenai, susiję su odos pažeidimų inicijavimu.

Dilgėlinės simptomai

Po trumpo laiko tarpo (per kelias minutes) susidaro pūslelės, taip pat ir odos paviršiuje, kur nėra tiesioginio saulės spindulių poveikio (pvz., Saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje, saulėje ir saulėje, po drabužiu).

Bėrimo pobūdis yra toks pat, kaip ir kitų dilgėlių rūšių pažeidimų. Lizdinės plokštelės tęsiasi keletą valandų. Pati liga dažniau pasitaiko moterims, o jo eiga yra lėtinė.

Šviesos dilgėlinės gydymas

Gydant p

Antihistamininių preparatų naudojimas šviesos lemputėse turi teigiamą poveikį tik įvedus dideles dozes, netgi kelis kartus didesnius nei rekomenduojama kitose ligose, kuriose jos yra nurodytos.

Pacientų desensibilizavimo metodas taip pat yra naudingas. Jis susideda iš odos, įprastos palaipsniui didėjančios atitinkamos bangos ilgio spinduliuotės dozės, o tai lemia toleranciją didėjančiam spindulių intensyvumui. Tokie gydymo būdai kartojami kas 2-3 dienas, o tai sumažina odos atsaką sergamiesiems, sergantiems dilgėline. Teigiamas fototerapijos poveikis taip pat greičiausiai priklauso nuo to paties mechanizmo.

READ  MagnuFuel - nuomonės, kaina, kur pirkti, pirkti dabar, kiek tai kainuoja
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*