Kiaušintakio uždegimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Šlapimo pūslės uždegimas atsiranda su poravimosi funkcijos sutrikimais. Pacientai praneša, kad reikia dažnai šlapintis, staigus šlapimo pūslės slėgis ir skausmas epitelio regione. Be to, karščiavimas gali vystytis ir kartais gali atsirasti pykinimas ir vėmimas.

Kai kuriais atvejais bendras šlapimo tyrimas rodo, kad esama didesnių raudonųjų kraujo ląstelių kiekio, dėl kurių pasikeičia šlapimo (hematurija) ir leukociturijos spalva (baltųjų ląstelių kiekis viršija normalias vertes) ir bakterija. Be to, dažnai atsiranda šlapimo nelaikymas, o klinikiniame tyrime – supraepithelio srities suspaudimo jautrumas.

Nevalytas cistitas trunka nuo kelių iki kelių dienų. Kai kuriais atvejais randama teigiamų šlapimo kultūrų, vulvos infekcijų ar lytiniu keliu plintančių ligų.

Cistito diagnozė

Šlapimo pūslės uždegimas diagnozuojamas remiantis klinikiniu ligos vaizdavimu ir bendro šlapimo tyrimo rezultatu. Svarbu parodyti sąlygas, skatinančias šlapimo pūslės uždegimą, nes jų eliminacija yra susijusi su didesniu infekcijų gydymo veiksmingumu.

Paprastai nereikia atlikti vaizdo gavimo ir šlapimo kultūros tyrimų (šie bandymai yra būtini, jei simptomai išlieka gydymo metu arba pasikartoja per 1-4 savaites). Pacientams, kuriems nėra jokių klinikinių požymių, rekomenduojami papildomi tyrimai, išskyrus bendrą šlapimo tyrimą.

Pūslės infekcijų gydymas

Pūslės uždegimas reikalauja antibiotikų, kurie turi įtakos konkrečiam patogeniškam kamienui (vadinamieji “antibiotikai”), vartojimą. Taip yra todėl, kad antibiotikų (taikinio antibiotikų) gydymas nėra būtinas, nors šlapimo kultūra nėra būtina, jei antibiotikas yra veiksmingas. Jei pacientams yra diagnozuotas pasikartojantis cistatas, reikia gydymo pratęsimo.

Be to, palaikomieji metodai apima: didelio kiekio skysčių vartojimą per dieną, augalų preparatų vartojimą arba gelbėjimo gyvenimo būdą. Taip pat būtina rūpintis intymia higiena ir pašalinti pagrindinius ligos protrūkius, kurie yra atsakingi už cistito vystymąsi.

Šlapimo pūslės uždegimo prognozė

Šlapimo pūslės uždegimo prog rozė dažnai nesėkminga dėl ligos pasikartojimo. Nepaisant to, daugeliu atvejų infekcijos nesukelia rimtų padarinių sveikatai, bet yra susijusios su erziniais ir nepatogiais pacientų klinikiniais požymiais.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*