Labiausiai paplitusi vieta pusvalandyje yra veidas

[Total: 0    Average: 0/5]

Pagrindinis odos pažeidimas yra šlapimo pūslė su serumo turiniu ir nuolatiniu dangteliu. Sumažėjimas yra sugrupuotas arba išsibarstomas per segmento ar segmentų inervuotą plotą, o tarp jų gali pasikeisti odos spalva, kurios neveikia liga ar odos bėrimas. Dažniausia pusiausvyrinės padėties pusė yra veidas, ypač jo viršutinė dalis, t. Y. Sritis, indervuota pirmosios trigeminalinio nervo šakos.

Jei puslankiu virkštelės vystosi orbitoje, yra pavojus, kad procesas pereis į rageną, o tai kelia grėsmę akių komplikacijų vystymuisi. Žiedai dažnai stebimi ant kamieno, daugiausia krūtinės srityje per tarpdurvio nervus. Paprastai pokyčiai neviršija vidurinės kūno linijos ir atsiranda tik vienašališkai.

Dažniausiai prieš odos odos būklę įvyksta skirtingo intensyvumo neuropulsijos, kurios trunka visą ligos laikotarpį (apie 2-3 savaites). Senyvo amžiaus pacientams neuralgija dažnai būna daug mėnesių po to, kai visiškai pasirodo odos pažeidimai, taip pat gali pasikartoti net po daugelio metų nuo išgyvenimo. “Półpaś” būdingas bruožas yra tas, kad jis paprastai yra stabilus.

Pusiau mieguisti simboliai

Zostero gangrenos forma pasižymi pokyčiais, kurie atsiranda, kai skilimas palieka gangrenos opas. Šių ligos formų eiga paprastai yra sunki ir lėtinė. Hemoraginė forma taip pat yra viena iš intensyvesnių veislių, kurios toliau plėtoja hemoraginius pažeidimus.

Pusiau rūgščiojo akies obuolio tipas kartais gali sukelti jo sunaikinimą, o apibendrintas arba išsibarsčiusios formos atsiranda už pirminių protrūkių ir paprastai būna kartu su limfomos ar vėžio metastazėmis.

Be to, hemospazmo metu gali išsivystyti komplikacijos, ypač nervinio paralyžiaus formos, perjungiančios akies obuolį, ragenos susitraukimą, klausos sutrikimą (dėl žaizdos garsinio nervo pažeidimo), veido nervų paralyžius, kuris dažniausiai aprūpina raumenis, atsakingas už veidą išraiškos. Neuralginiai skausmai ir trišakio nervo pažeidimai taip pat yra pusiau sferos ligos komplikacijos.

Zostero nustatymas

Herpeso diagnozė paprastai nėra sudėtinga, nes būdingi klinikiniai požymiai. Diferencijuojant reikia atsižvelgti į herpinius pažeidimus (didelę vietą ir šiek tiek kitokį odos pakitimų pobūdį), rožių šlapimo pūslės įvairovę (greitas ir intensyvus kuras su žymiai padidėjusia kūno temperatūra, be to, stebima eritema, tačiau neuralgija nėra) ir skirtingos kilmės neuralgiazės (odos pažeidimų atsiradimas yra pusės praeities veislės patvirtinimas).

Be to, pasikartojantis herpes pobūdis ir skleisto sifilio buvimas turėtų paskatinti diagnozę išplėsti limfomos sambūvio, kitų vėžio ligų ir ligų, susijusių su imuninio atsako defektais, linkme.

Pusiau aparatizinis gydymas

Veiksmingiausias vaistas pusiau praeityje yra antivirusinis aciklovirusas, kuris vartojamas į veną arba į burną (dozė yra didesnė nei herpeso eigoje). Tačiau labai dideliuose, sudėtinguose ir bendrais atvejais, ypač jei yra sisteminių ligų ar navikų, patartina vaistą įleisti į veną.

Be to, norint išvengti neuralgijos, patartina vartoti mažas gliukokortikosteroidų dozes po to, kai šlapimo pūslė nustoja plisti. Kai skausmą praneša pacientai, norint sušvelninti skausmą reikia naudoti tinkamus preparatus.

Dėl dažnų antrinės infekcijos vystymosi patartina antibiotikų terapiją taikyti daugeliui bakterijų štamų. Be to, rekomenduojami vitaminai B, ypač vitaminai B1 ir B12.

Vietos terapija naudoja aerozolius ir skysčius su dezinfekavimo priemonėmis ir antibiotikais, taip pat dezinfekavimo pastas ir kremus, vėliau sumaišytus su gliukokortikosteroidais.

Pusiau praeities prognozė

Pusiau įklijuota prognozė tam tikrais atvejais yra sėkminga ir tik tinkamai gydoma. Prognozuojama, kad dažnos komplikacijos, susijusios su įvairių kaimyninių struktūrų ligos procesu, yra blogesnės. Be to, prognozė yra nepalanki apibendrinus pažeidimus, kurie rodo, kad egzistuoja ir kitos patologijos.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*