Lėtinė mikozė iš lygaus odos

[Total: 0    Average: 0/5]

Lygios cheminės odos mikozės būklė būdinga eriteminių ir šveitiklių pažeidimams, pasireiškiantiems tik suaugusiesiems, ypač moterims, ir pasižymi nepaprastai lėnais uždegimu.

Trichophyton rubrum yra labiausiai paplitęs grybas, sukeliantis ligą. Veiksniai, užkertantys kelią infekcijai, yra imuniniai sutrikimai, hormoniniai sutrikimai ir kraujagyslių sutrikimai.

Lėtinio sklandaus odos dermatofitozės simptomai

Lėtai sklandžiai odos mikozės metu atsiranda mėlynos ir žalios dėmės, dažnai aiškiai atskirtos nuo sveikų audinių, pasižyminčios sėklų paviršiaus plyšimu. Dažniausiai lokalizuojami odos pažeidimai yra apatinės galūnės ir sėdmenys.

Taip pat dažni kraujagyslių sutrikimai. Šios ligos išlikimas yra daug metų, tačiau gydymas neuždeda rimtų odos. Kartais pacientams, sergantiems lėtine odos lieknine onichomikozija, egzistuoja nagų srities pokyčiai.

Lėtinio sklandaus odos dermatofitozės atpažinimas

Tipiški klinikiniai požymiai ir lokalizavimas odos pažeidimų, taip pat ilgalaikio klinikinio proceso metu leidžia nustatyti lėtės odos lėtinės mikozės diagnozę. Nusprendžia mikologinį tyrimą, kurio rezultatai patvirtina, kad yra priežastingumo faktorius.

Nagai taip pat turėtų būti tiriami kiekvienu atveju, nes jie dažnai yra infekcijos šaltinis. Diferencijavimas turėtų būti atliekamas atsižvelgiant į psoriazę ir ypač lėtinę egzemą.

Lėtinės sklandžios odos mikozės gydymas

Lėtinė sklandus odos mikozė su plačiais odos pažeidimais reikalauja sisteminio gydymo. Mažesni ligos protrūkiai yra gydomi vietiniais priešgrybeliniais preparatais.
Mariusz Kłos

READ  Švino sluoksnio demencija
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*