Lukšta žuvis Paprastoji žuvis

[Total: 1    Average: 5/5]

Paprastosios žievės žuvys priklauso ligų grupei, vadinamai “paprastoms skutimosi žuvims”. apibendrintos genodermatozės, susijusios su per dideliu epidermio keratozu. Ligos metu būdingos stratifikacijos ir plytelių formos skalės (vadinasi, ligos pavadinimas – lukštenti žuvys).

Paprastos skilvelės žuvys pirmiausia siejamos su nenormaliu epidermio sluoksnio atskyrimu, o ne pernelyg storio ragenos gamyba. Tyrimų apie vadinamąsias “ekologiškas” technologijas. būdingi ultrastruktūriniai defektai ir histologinis tyrimas atskleidžia granuliuoto sluoksnio praradimą.

Moliuskai yra paveldima liga. Priklausomai nuo to, kaip liga yra perduodama (su autosominiu dominuojančiu ar su lytimi susijusi recesyvine), atsiranda kitokio klinikinio būdo.

Simptomai žuvų bendro korpuso

Lukštentų žuvų su autosominiu paveldėjimu būdinga nepasikeitė oda po gimdymo, pirmieji simptomai pasireiškia pirmųjų vaikų gyvenimo metų pabaigoje, kartais šiek tiek vėliau (antrus metus).

Kūdikiui augant, pokyčiai plečiasi ir progresuoja iki brendimo laikotarpio, po kurio jie spontaniškai gerėja.

Sulenktos žuvys su autosominiu paveldėjimu yra simetriškai dominuojančios, raukšlių ir odos raukšlių (paakių, burnos ir kelio raukšlių) srityse nėra jokių pokyčių. Dirtinis yra ant rankų ir kojų, o oda yra sausa dėl sumažėjusio riebalų ir prakaito sekrecijos, dantenų keratozė dažnai pasireiškia ant galūnių ir sėdmenų.

Galvos oda nulupus, būdinga, nesukeliant jokių plaukų pokyčių. Atopinis dermatitas pacientams dažnai egzistuoja.

Žuvų skalių, kurių recesinis paveldėjimas susijęs su lytimi, pagrindas yra fermentinis defektas – steroidų sulfatazės trūkumas. Liga susijusi tik su vyrais, moterys dalyvauja tik perduodant defektus turinčius genus (vektoriuose gali būti atskiri odos pažeidimai, o kartais ir akies ragenoje).

Žuvų skalių simptomai su recesiniu su lytimi susijusiu paveldimu pastebimi jau gimimo metu arba atsiranda pirmaisiais gyvenimo mėnesiais. Užimtas visas odos paviršius, įskaitant sąnarių lenkimo ir odos raukšlių plotą, o rankos ir kojos yra laisvi nuo ligų. Korpusai yra tamsūs, kurie gali būti panašūs į gyvatės odą.

READ  XTRAZEX atsiliepimai, komentarus, kainą, kur nusipirkti

Žuvies svarstyklėms, susijusioms su lyties recesiniu paveldėjimu, lydi įvairūs vystymosi sutrikimai, tiek psichiniai, tiek fiziniai, tačiau neatsirado atopinio dermatito.

Žuvies paprastųjų lukštų apdorojimas

Žuvų skalių gydymas yra tik simptominis. Paprastai skiriami aromatiniai retinoidai, naudojami daugelį mėnesių terapinėse ir vėlesnėse palaikymo dozėse. Terapija atliekama visą paciento gyvenimą, o gydymo nutraukimas sukelia ligos pasikartojimą.

Maudymas su soda ar virtuvės druska, salicilo tepalu ar karbamidu yra naudojamas vietoje. Dėl genetinės ligos pobūdžio negalima sukelti priežastinio gydymo, kurio pagrindu pašalinamas defektas genų lygyje.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*