Luray Bustier – kaip jį naudoti? kur jį pirkti, vaistinė, kaina

Luray Bustier - kaip jį naudoti? kur jį pirkti, vaistinė, kaina
[Total: 0    Average: 0/5]

Luray Bustier. Kuo jis skiriasi nuo kitų?

Aš visada turėjo problemų su kremas varpos plėtros, užpakalį, krūtinę ir kitas kūno dalis. Susidaro įspūdis, kad ji yra skirta išsigimsta. Kvailiausias ataskaitos kartu su primityvaus teksto ir žada, kad bus malonumas tiesiog atsilikusi

Bet tai kremas krūtinės yra ne taip. Ji išsiskiria su Generalinės

fono gausa žyminčius žodžius. Paimkite, pavyzdžiui, pirmas skelbimų rinkinys, kuris supažindina mus prie prekės:

Kiek neaiškių žodžių tokiam mažam tekstui!

 • Lipolifting (arba Apmokėjimo gydymo) yra riebalų ląstelių transplantacija padidinti tam tikras kūno dalių.

Kas yra Adipofill’InTM? Tai buvo gamintojas? Bet kodėl, tada, viršuje dešinėje yra nurodytas Lucas Meyer yra garsaus amerikiečių kosmetikos prekės ženklas?

Atkreipkite dėmesį, kad ant kremo dėžutę šios kompanijos logotipas trūksta. Atsižvelgdama ranka internetą, tai lengva patikrinti, kad Lucas Meyer gamina kremus krūtys. Pasirodo, jų logotipas yra naudojama nelegaliai, be užuolankų, “grožis”.

Formulė D56 yra minima tik ant svetainių, kurios pardavinėja šį kremą. Bet veiksnys HIF-1α yra tikrai ten . Em> yra baltymas gaminamas organizme tam tikru būdu turėtų padėti padidinti krūtinę.

kremas Luray Bustier ir jos veikimo principas

pardavėjų lėšos toliau lenkimo liniją ir barškėjimas išjungti sudėtingus mokslinius terminus. Ir tai, tiesą sakant, erzina. Akivaizdu, kad apie krūtų padidėjimas gali būti pasakyta, paprastais žodžiais -. Tai nėra eilutė teorija nėra branduolinės fizikos

Bet vietoj Viešpaties rinkodaros dosniai išsibarstę per teksto painus žodžiais retas lankytojas gali suprasti, kas vyksta.

Norėdami įrodyti, kad tekstas yra pagamintas nesuprantamas ne atsitiktinai, bet sąmoningai, gana lengvai. “Google” paiešką žodį lobotimized. Em> Jis randamas tik ant svetainių, kurios pardavinėja šį kremą yra pasiūti terminas!

Be to, ji yra lengva pastebėti, kad visi šie terminai pradėti su žodžiu “LiPo” (LiPo), kuris Lotynų priemonėmis “riebalų” . Tačiau šie skaičiai yra naudojama ne tik sugalvojo terminą, bet sugebėjo išvengti klaidą!

Kitos sąlygos:

 • Adipogenesis – naujų riebalinių ląstelių sintezė;
 • lipogeneze – indėliai procesas riebalų ląstelės;
 • Lipolizė -. Iš riebalų

  pasiskirstymas

Taigi, grietinėlę aprašymas gali būti sumažintas iki taip: jis žada sintetina ir kaupia riebalų ląsteles krūtinės srityje, blokuoja toliau riebalų skilimo. Tai riebalinis audinys padidinti krūtinę kelių dydžių.

plastinės chirurgijos šis padidėjimas yra vadinamas lipomodelling. Čia mes pažadame patį poveikį, bet be operacijos.

Kas yra Apmokėjimo gydymo ir kur daro kremas?

Taigi atėjo į pagrindinį punkto – kaip nekilnojamojo šie pažadai? Ar kremas pripumpuoti savo krūtinės riebalinį audinį?

Pradėkime tuo, kad Apmokėjimo gydymo padidina krūtinę vienu dydžiu arba mažesnis, tačiau ne trys. Ir grietinėlė šiame plane gali būti tokia pat veiksminga, kaip operacijos. Jo pardavėjai siūlo pridėti riebalų itin krūtinę, paliekant tokios pat būklės figūra pailsėti.

Turbūt

kiekvienas turi draugas, kuris atsigavo jos krūtys išaugo 3 dydžių? Taigi tokie pažadai yra perdėti.

Antra ir svarbiausia: riebalinis audinys yra ne paimti iš oro. Injekcijų atveju, ji yra persodinami iš kitų vietų kaupimo. Bet jei “riebalų” vietų nėra, tada tokia operacija nėra atliekamas iš esmės. Bet kur daro riebalų tepdami kremą?

Taip, mes parodė daug painus terminus kaip veiksnys, HIF -1 A , ir tt, bet kuriant riebalinio audinio procesas yra gana paprasta ir lengva paaiškinti be šių sąlygų:. suvartoja daugiau kalorijų nei jūs eikvoti, gausite riebalų audinį

be papildomų kalorijų riebalų yra ne susintetinti, tai nėra ką imtis, reikia padidinti mitybą. Ne daug trina krūtinės riebalų, jis netaps “storesni”, -. Kad tas pats su grietinėle

Aš nesakau, kad nutukimas yra susijęs su hormoniniais pokyčiais ir žalos sveikatai. Kūnas negali atidėlioti riebalų selektyviai, tik ant krūtinės. Riebalai neišvengiamai patenka žemiau pilvo. Ir tai nutukimas, Centrinės nutukimo natūra, yra laikoma labiausiai pavojinga.

Su didina

susirgti širdies ligų ir diabeto riziką. Taip pat būna hormoninių pokyčių: kūnas yra atstatytas palaikyti energijos pusiausvyrą

.

Tai yra, jei iš grietinėlės pardavėjų pažadai buvo tiesa, jie pakenktų visiems. Tačiau tai gali būti ne daug nerimauti, nes jokio poveikio po naudojant Luray Bustier nebus.

klinikinių tyrimų metu. Skyrybos ar tiesa?

Be to, pasakojimas apie šį kremą prieštarauja sveikam protui, yra dar vienas įrodymas, kad turime prieš mus banali skyrybų už pinigus. Ir šis įrodymas yra iš tikrųjų parduoda svetainėje:

Tai diagrama, kuri rodo, kad klinikinių tyrimų kremo karalienė. Iš pirmo žvilgsnio ji viskas gerai, išskyrus tai, kad pardavėjai negali rašyti vardą be klaidų. Bet pabandykite suvokti šio grafiko reikšmė yra ta, kad jis parodo?

Antrasis pagrindinis punktas: iš tūrio krūties vienetas. “Tik mirtingieji” naudoti colių išmatuoti visą perimetrą aplink krūtinę. Tačiau ekspertai naudoti mm3 – kaip ant diagramos. Ir taip, pagal informacijos apie svetainę, iš dalykų biustas suma padidinta iki 3 000 mm3.

Bet ką mes išmokti iš medicinos straipsnyje “Paauglių mammology”:

 • Vidutiniškai į reprodukcinio amžiaus moterims, 25-45 metų amžiaus grupėje pieno liauka tūris yra apie 500 mm3.
 • Idealus priimtas krūtinės su 250-300 mm3 tūrio.
 • 400

  Kiekis 600 mm3 laikoma vidutinio sunkumo hipertrofija,

 • 600-800 mm3 – sunkus hipertrofija,
 • 800-1000 mm3 – didelis hipertrofija ir 1500 mm3 -. Gigantomastia

Tai yra, net istorija apie klinikinių tyrimų būsimieji pardavėjai nurodo duomenis, kurie yra fiziškai neįmanoma! 3000 mm3, o tai du kartus daugiau nei gigantomastia! Jie pasuko dalykus į mutantų?!

santrauka Luray Bustier

Šis kremas žada padidinti krūtis, pumpuojamas savo riebalų. Bet kur bus riebalai, jos pardavėjai negali paaiškinti. Vietoj to, jie stengiasi suklaidinti pirkėją, todėl jis mostelėjo ranka pasakyti:. Visa tai toks protingas ir mokslo, jis neturėtų net pabandyti suprasti

Iš tiesų, panašus efektas pasiekiamas tik chirurginiu būdu yra padaryti Apmokėjimo gydymo Kremą tai neįmanoma.

Informacija apie klinikinius tyrimus tai pagaliau įsitikinęs, kad visa informacija apie pardavimo puslapyje išrastas.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "