Miestelio šlaplės išorinė stenozė

[Total: 0    Average: 0/5]

Siekiant diagnozuoti išorinės ritės išėjimo angos stenozę, būtina šlaplę kalibruoti specialiais vamzdeliais.

Šis bandymas įvertina jo skersmenį, kuris sumažėja mergaičių, turinčių šį vystymosi defektą. Monografijoje atliekama šlaplės ir šlapimo pūslės šlaplės tyrimas, vadinamasis “šlapimo pūslė”. žvakės apversto liepsnos vaizdas.

Kai kurie žmonės mano, kad šis testas nėra patikimas diagnozuojant mergaičių išorinės ritės angos stenozę, bet tai būtina atlikti, kad pašalintų arba patvirtintų atgalinį nutekėjimą, kuris dažnai yra sąlyga, kuri egzistuoja kartu su šiuo defektu. Kiti tyrimai gali būti naudojami norint įvertinti ritės srautą (uroflowmetry) ir atlikti grožio tyrimą.

Išorinės šlaplės stenozės gydymas merginoms

Išorinės šlaplės angos stenozė mergaičių gydoma dilatacija. Šiuo tikslu naudojami didėjančių skersmenų padidėjimai, kurie įterpiami nuosekliai, kol gaunamas patenkinamas šlaplės skersmuo.

Jei tam tikros struktūros tampa kraujavimas ar įtrūkimai, procedūra turi būti nutraukta, nes gali pasireikšti antrinė stenozė.

Intervencija turi būti kartojama vėliau. Išsiplėtimas atliekamas toje pačioje anestezijoje, kuri buvo atlikta diagnozuoti išorinės šlaplės angos stenozę.

Jei pažeidimai atsinaujina, būtina įdiegti trauminį metodą, kuris susideda iš stenozės pjovimo su šlaplės peiliu. Paprastai naudojamas gydymas yra veiksmingas.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*