Mucositas Macica gleivinės uždegimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Veiksniai, didinantys mukozito atsiradimo riziką, yra šie: dažnas patogeninių mikroorganizmų pasireiškimas moterų reprodukcinių organų metu persileidimo metu, poreikis prailginti gimdos kaklelio kanalą, dėl kurio dažnai pasireiškia jo gleivinės pertrūkis.

Be to, netinkamas gimdos ertmės grynumas ir vaisiaus dalių palikimas, kurie yra puikus bakterijų augimo plotas, kelia didelę gimdos gleivinės pavojų.

Veiksnys, skatinantis mukozito vystymąsi, taip pat yra sienelių įsiskverbimas per procedūrą, o tai savo ruožtu reikalauja chirurginio įsikišimo ir chirurginio gimdos raumens tiekimo.

Todėl antibiotikai yra skiriami profilaktiškai (pvz., Antibiotikai ir antibiotikai). Moterims, turinčioms rizikos veiksnių (pvz., Doksiciklinų ar ampicilino), kurie praeityje patyrė apendicitą, ir kai gimdos ertmė yra klijuojama, naudojant intrauterinį įdėklą, reikia atsižvelgti į rizikos veiksnius.

Be to, profilaktinis gydymas antibiotikais taikomas mirusio nėštumo pašalinimui. Antibakterinių vaistinių preparatų vartojimas žymiai sumažina gimdos ir jo priedugnio gleivinės susidarymo pavojų.

Mucosito simptomai

Klinikiniam mukozito eigai būdingas karščiavimas, pilvo skausmas ir mažas gimdos kraujavimas. Ginekologinio tyrimo metu pacientai praneša apie skausmą, kurį patyrė liesdami gimdą. Kartais dėl infekcijos paplitimo prie gretimų vidinių lytinių organų sričių gali pasireikšti simptomai, panašūs į papildomą uždegimą.

Prieš pradedant taikyti antibiotikų terapiją, būtina išskirti iš gimdos kaklelio kanalą, nes dažnai tai rodo, kad egzistuoja mišri infekcija, kurią sukelia ir aerobinė, ir anaerobinė bakterija.

Mucosito gydymas

Antimikrobiniai vaistai, dažniausiai natūralūs arba pusiau sintetiniai penicilinai arba cefalosporino pagrindu pagaminti vaistai, vartojami po mikrobinio kultūros ekskrecijos, bet prieš gaunant rezultatus.

Sunkesniais atvejais mukozitas gydomas kartu su klindamicinu ir aminoglikozidu, o kai kuriais atvejais cefalosporinas ir doksiciklinas gali būti vartojami kartu. Antibiotikų terapija, galbūt pakeista po kultūros rezultatų (turi atitikti bakterijų jautrumą tam tikram antibiotikui), atliekama apie 2 savaites.

READ  Pluoštas iš krūtų likučio

Infekcijos kontrolės atvejais, tačiau esant gimdos vietoje, gali būti naudojami estrogenai, dėl kurių greitas gimdos gleivinės rekonstrukcijos procesas. Kai nėra gero atsako į gydymą, būtina patikrinti, ar komplikacijos yra prigimties absceso formos, Douglaso absceso forma ir daugybė gimdos raumens mikroskopinių stadijų.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*