Nadin Kuris vaistų vartojate?

[Total: 0    Average: 0/5]

Smegenų šokas yra bloga būklė, kurią sukelia centrinės nervų sistemos sužalojimas, dažniausiai pasireiškiantis po traumos susižavėjimo dėl nervingos sistemos laidumo sutrikimų dėl sužalojimo.

Fizikiniai ir cheminiai sutrikimai, atsirandantys smegenų drebėjime nervų audinyje, paprastai susiję su struktūros, vadinamos smegenų kamieno grynuoju formavimu, funkcijos sutrikimu (tai yra fiziologiškai atsakingas už miegą ir budrumą). Trikdymai taip pat atsiranda pačiose jungtyse tarp grynojo formavimo ir kalvos ir smegenų žievės struktūros.

Šoko smegenyse vykstantys pasikeitimai yra smegenų funkcijos (būtent kylančios stimuliacijos sistemos) išskyrimo priežastys, būdingos visiškai grįžtamumas ir nėra aptiktos, nes morfologiškai pasikeičia.

Smegenų purtymo simptomai

Pagrindinis smegenų drebėjimo simptomas yra sąmonės praradimas, kuris paprastai yra trumpalaikis: išjungimo laikas yra nuo kelių sekundžių iki 15 minučių, kartais ilgiau (iki 1 valandos). Sąvoka apima sąmonės netekimą kaip būklę, trunkančią ne ilgiau kaip 6 valandas – laiko praleidimas ir neatsargumas rodo, kad yra smegenų kontūzijos atsiradimas (morfologiškai, išsiliejusi smegenų ir diseminuotos edemos buvimas, taip pat vietiniai kraujosruvos ir nekroziniai pažeidimai, kliniškai , kurso sunkesni už smegenų drebėjimą).

Po sužeidimo atsiranda atminties praradimas, pacientas nepamenu įvykių, įvykusių prieš nelaimingą atsitikimą. Nebuvimo atgaline data laikotarpis skiriasi (nuo kelių minučių iki net kelių dienų) ir nėra priklausomas nuo sąmonės sutrikimo sunkumo ir trukmės, net ir po sunkios žalos atgaline data gali būti trumpas laikotarpis.

Kartais yra reiškinys, kad nepamenu laikotarpio po sužalojimo – iš karto po nelaimingo atsitikimo pacientas gali būti be sąmonės kelias sekundes, tada jis atlieka įvairius, sudėtingus veiksmus ir tada apie tai nepamenu. Toks posttraumatiškai užmarštis gali būti susijęs su įvairiais laiko periodais – net kelias valandas, nuo traumos momento iki visiško sąmonės atsigavimo. Po to, kai pacientas atgauna sąmonę, atsiranda pykinimas, vėmimas, galvos skausmai ir disbalansas.

READ  Electricity saving box - nuomonės, komentarai, kaina,

Paciento neurologiniame tyrime nenustatyta jokių sutrikimų. Esant dideliems sukrėtimams, paciento kvėpavimas tampa seklesnis, širdies ritmas sulėtėja, o moksleiviai plinta, kurie neatsako į šviesos stimulą (jie nesikeičia, kai šviesos srautas nukreipiamas į juos). Po kelių ar kelių minučių, kartais keletą valandų, šie sutrikimai išnyksta ir pacientas atgauna sąmonę. Per šį laikotarpį jis gali būti neramus, tamsus ir net agresyvus.

Smegenų sukrėtimų atpažinimas

Pagrindinis smegenų drebėjimo diagnozavimo kriterijus yra sąmonės patvirtinimas po traumos. Diagnozei taip pat gali padėti atsirasti kiti simptomai. Diferencijuojant reikia atsižvelgti į sąmonės praradimą, kuris įvyko prieš sužalojimą (pvz., Sąmonės praradimas, įvykęs prieš traumą). epilepsijos priepuolio pradžioje sąmonės netekimas sukelia kritimą, kurio pasekmė gali būti galvos sužalojimas žemėje; panašus mechanizmas vyksta normalaus alpimo metu).

Smegenų sukrėtimų gydymas

Smegenų purtant nėra specialaus gydymo – rekomenduojama likti lovoje ir išvengti fizinių jėgų, stresinių situacijų. Esant stipriems galvos skausmams, gali būti skiriami analgetikai, o vėmimo metu reikėtų prisiminti apie tinkamą hidratavimą arba elektrolitų vartojimą, jei jų ekonomika trikdoma. Antiemevinis gydymas skiriamas tik labai sunkiomis ligomis.

Prognozė insulto atveju

Prognozė yra gera. Daugumai pacientų per keletą dienų netobulumai išnyksta. Galvos skausmai ir kiti simptomai gali retai trunka keletą savaičių, keletą mėnesių ar ilgiau. Tai vadinama po traumuoto sindromo (jis pasireiškia dažniau po sunkių galūnių sužalojimų kartu su sąmonės netekimu ir gali pasireikšti skausmais ir galvos svaigimu, nemiga, atminties sutrikimu, dėmesio susikaupimo, nerimo, depresijos ir kitų negalavimų sunkumais).
Mariusz Kłos

– Vidaus ligos “, Andrzej Szczeklik, ed. Praktinė medicina, Krokuva.
– “Surgery Manual for Students”, ed. Jana Fibaka, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.
– Prof. dr med. Władysław Jakimowicz Klinikinė neurologija “Medicinos studentų vadovo” konstatuojamoji dalis, ed. Mieczysław Goldsztajn, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.

READ  Tačiau yra pastebėti inkstų nepakankamumo atvejai

Komentarai Smegenų drebėjimas

Nadinas | 2012-03-07 11:43

Aš turėjau tą patį. Aš esu po labai sunkios galvos traumos ir ilgą laiką negalėjau miegoti. Nuolatinis skausmas, triukšmas, nervai ir tt …………………………………… ………………………………………….. ………………………………………….. ……………………………………….. Aš negalėjau veikia paprastai. Man buvo diagnozuota m. sindromu, sukeldami smegenis. Aš nuėjau į psichiatrą, kuris man davė šviesą, bet būtinus vaistus, po kurio jis dirba geriau ir geriau. Tai nieko baisi ir tai padeda, o kartais ir reikia :).

Ania | 2012-03-18 12:25

Man pagaliau nuėjo į ligoninę psichiatras. Man buvo gydoma sunkia depresija pusę metų, šiam tikslui pasirinkau miego pūsles ir antidepresantus. Turiu anafranilį 75SR, keterį 25 mg 3 kartus per dieną.

Gln | 2013-03-14 21:43

Prieš šešis mėnesius dėl mano sumušimų aš taip pat patyriau šoką mano smegenyse. Padidėja mano depresiniai simptomai, galvos skausmai ir pažinimo sutrikimai. Buvo pasirodė disleksinio pobūdžio problemos, kurių anksčiau neturėjau, ir radau asmenybės sutrikimus – dažniausiai žmonės mane pradžiugino, o nelaimingų įvykių kaltininkai žuvo be mirksėjimo, nepaisant nusikalstamų padarinių.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*