Nealkoholiniai riebalų kepenys

[Total: 0    Average: 0/5]

Nealkoholinė kepenų steatozė yra dažna liga. Tai lėtas. Jo pagrindinė charakteristika yra padidėjęs aminotransferazių kiekis serume ir maža rizika susirgti kepenų fibroze ar ciroze.

Nutukimas yra pagrindinė nealkoholinio kepenų steatozės priežastis. Be to, pacientas kenčia nuo tokių ligų kaip antrojo tipo diabetas, hiperlipidemija ir gliukozės netoleravimas.

Nealkoholinės kepenų steatozės simptomai

Nealkoholinė kepenų steatozė pasireiškia uždegimu. Šis organas yra padengtas neutrofilais ir mononuklearinėmis ląstelėmis.

Hepatocitai sunaikinami. Rasta Mallorių kūnai. Klinikoje liga nėra simptominė. Kartais gali būti nuovargis, diskomfortas ir bloga nuotaika.

Nealkoholinių kepenų steatozės gydymas

Svorio sumažėjimas turėtų būti sumažintas, siekiant pašalinti nealkoholinę kepenų steatozę.
Monika Kozak

READ  Varicream - oficiali svetainė, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*