Nėra visuotinai taikomų pripažinimo kriterijų

[Total: 0    Average: 0/5]

Ankstyvosiose Parkinsono ligos stadijose gali būti sunku nustatyti diagnozę, nes nėra būdingų simptomų arba jie yra šiek tiek pagilinti. Nėra visuotinai taikomų diagnozės kriterijų.

Dažnai Parkinsono ligos diagnostinis procesas iš pradžių atliekamas Parkinsono sindromo diagnostikos kryptimi, vėliau išskiriant būsenas ir simptomus, kurie prieštarauja Parkinsono liga. Galiausiai parodyti simptomai, būdingi šiai ligai. Tam tikra diagnozė gali būti daroma tik remiantis smegenų audinio pokyčių patvirtinimu, remiantis tik klinikiniais simptomais, galima tik galimą ar galimą Parkinsono ligos diagnozę.

Parkinsono ligos diferencijavime reikėtų atsižvelgti į kitus Parkinsono sindromus (pvz., Parkinsono sindromą, Parkinsono sindromą, Parkinsono sindromą, Parkinsono sindromą, Parkinsono sindromą ir Parkinsono sindromą). progresuojantis supra-branduolinis šokas), spontaniškas drebulys, hidrocefalija, kraujagyslių sutrikimai, psichinės ligos (pvz., vėžys ir kt.). (pvz., vienpolių depresija) ir demencija, hemiplegija ir sisteminės ligos (pvz., švelnios ligos, vienpolių depresija). reumatoidinis artritas).

Parkinsono ligos gydymas

Deja, nėra jokio gydymo, kuris galėtų pašalinti smegenų pokyčius, pasireiškiančius Parkinsono liga, bet tik gydomąjį gydymą, kuris yra simptominis. Kineziterapijai naudojami nefarmakologiniai metodai, todėl rekomenduojama tinkamai maitinti. Taip pat būtina šviesti ligonį.

Kita vertus, chirurginis Parkinsono ligos gydymas yra nukreiptas į žalą pasirinktos struktūros chirurgijos metu, kuri yra atsakinga už ligos atsiradimą, arba elektrodo implantavimą tam, kad paskatintų elektros srovę tam tikroje smegenų srityje. Šis gydymo metodas turėtų būti apsvarstytas tik tada, kai kitos priemonės yra išnaudotos ir farmakologinio gydymo poveikis yra nepakankamas (chirurginis gydymas sukelia didelę komplikacijų atsiradimo riziką).

Dažniausiai vartojami Parkinsono ligos vaistai yra levodopa, bromocriptinas, tolkaponas, triheksifenilas ir biperidenas, amantadinas, selegilinas.

READ  Onycosolve iš nagų grybelis - nagų grybelis

Parkinsono ligos prognozė

Po kelerių metų Parkinsono liga beveik visuose negydytuose pacientuose sukelia negalę ar mirtį. Prognozė, nepaisant to, kad gydymas pradėtas, nepakankamai plečiasi – tinkamumo laikas pratęsiamas tik kelerius metus. Prognozuojami nepalankūs veiksniai yra vyresnio amžiaus ligos simptomai, sutrikusių ligų atsiradimas, padidėjęs raumens stingimas ir variklio sulėtėjimas ligos pradžioje, blogas klinikinis atsakas į gydymą levodopėjos preparatais.

Parkinsono liga visada yra progresyvi – laikui bėgant, judėjimo sutrikimai ir judėjimo sunkumai didėja. Pažengusiems atvejams yra didelis invalidumo laipsnis, o tai lemia paciento priklausomybę nuo kitų žmonių pagalbos. Be to, prognozę dar labiau sustiprina farmakologinio gydymo komplikacijos ir sutrikusios plaučių uždegimas (dažniausia Parkinsono liga sergančių pacientų mirties priežastis), kurį sukelia kvėpavimo raumenų standumas, o tai silpnina kosulio refleksą ir sukelia infekcijas kvėpavimo sistemoje.

Be to, plaučių uždegimas yra palankus rūkymo sutrikimams, dėl kurių kyla maisto poreikiai ir pleiskanojanti pneumonija. Pacientai taip pat gali patirti komplikacijų, susijusių su šlapimo takų infekcijomis, kurias sukelia šlapimo pūslės ir šlapimo takų kaupimosi funkciniai sutrikimai. Dėl eisenos sutrikimų pacientams kyla pavojus, todėl gali atsirasti trauminių komplikacijų, dėl kurių pablogėja ir prognozė.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*