Nuo šaltinio iki širdies ir kraujagyslių sistemos būna tokie:

[Total: 0    Average: 0/5]

Nodular arteritis. kasos nekrozė, žarnyno infarktas. Mezginio arterito priežastys. Noduliuoto arterito priežastis nėra paaiškinta. Labai svarbų vaidmenį mazgo arterito etiologijoje vaidina alergija vaistams, pvz .: “Alerginių reakcijų rizika yra labai didelė”. tiokarbamido dariniai, tiazidai, penicilinas. Taip pat yra.

Sisteminė sklerozė. ), – galimas dilgėlinės ir dvylikapirštės žarnos išsiplėtimas, – išsiplėtusi širdis, – kraujotakos nepakankamumo vystymasis, – dusulys ir kosulys dėl fizinių krūvių, – plaučių audinių fibrozė ir sumažėjęs krūtinės judėjimas, – galimas arterinis hipertenzija.

Qunicke kraujagyslių edema. vabzdžiai, – žarnyno parazitai, – infekcijos, – psichiniai veiksniai. Kartais ligą sukelia proteolitinių fermentų inhibitoriaus trūkumas, pvz., Baltymų fermentų inhibitoriaus trūkumas ar baltymų fermentų inhibitoriaus stoka. Komplekso sistemos papildas C inhibitorius. Tokia byla dažniausiai būna šeimynine. Qunicke kraujagyslių edemos simptomai.

Krono liga. yra paskutinėje klubo žarnyno dalyje, storojoje žarnoje, kartais susijęs su plonosios žarnos. Krono ligos fonas nėra žinomas, tačiau nėra veiksmingo gydymo, galimi trūkumai ir rimtos komplikacijos. Komplikacijos laikais.

Visceralinė liga (celiakija). žalą žarnyno pulkui. Ši liga sukelia netoleruotumą glitimo grūduose. Visceralinė liga susijusi su per dideliu imuniniu atsaku į gliadiną (glitimo frakciją, kviečių frakciją). Visceralinė liga (celiakija) dažniausiai vystosi mažiems vaikams ir.

Whipple liga. Vitažolė, žarnyno lipodistrofija) yra labai reta žarnų liga. Whipple liga pasireiškia karščiavimu, viduriavimu, pilvo skausmu, sąnarių negalavimais, limfadenopatija, svorio kritimu, hiperpigmentacija ir serumo uždegimu. Laikui bėgant, tai gali atsirasti u.

Exudate gastroenteropatija. nespecifinis žarnyno uždegimas, celiakija, virškinimo opos, skrandžio erozijos, atogrąžų likučiai. Eksudatinė hiperoenteropatija skiriasi nuo hipoproteinemijos ir nefrozinių edemų, kurių riebumas yra mažas. Rentgeno spinduliai rodo gleivinės edemą. Baltymų nuostoliai w.

Žarnos tuberkuliozė Antroji žarnyno tuberkuliozė yra liga, susijusi su plaučių tuberkulioze. Jis vystosi, kai nurijus užkrėstas skreplius. Pirminės žarnos tuberkuliozė (Tuberculoats intestinorum) yra labai reta liga, kurią sukelia užkrėsto pieno ar pieno produktų vartojimas. Tai pasirodo albume.

Tuberkuliozinis peritonitas – TAG. žarnyno kilpos sukibimas ir virškinamojo trakto obstrukcija; prognozė neaiški, – sūrio dauginantis uždegimas, galintis perforacija į pilvo organus ir liaukas; nepalanki prognozė. Tuberkuliozės peritonito simptomai. Dominuojantis tuberkuliozės simptomas.

Absorbcijos sutrikimai. bakterijų skilimas žarnyne į indolentinius pigmentus, kurie po ekskrecijos per inkstus ir sąlyčio su oru oksiduoja, keičiant šlapimo spalvą iki mėlynos spalvos. Mėlynojo vystyklų sindromas gali sukelti mažą kalcifikaciją inkstuose (nefrokalkcinozę). Acrodermatitis enteropathica.

Jautrus žarnynas Jautrus žarnynas (kolonas dirgina) – tai reiškia funkcinę kolių ligą, ilgalaikę, kintamojo sunkumo laipsnį. ChAsami taip pat žinomas kaip kolitas spastica. Čia taip pat dažnai traukiamas vadinamasis “didysis olandas”. Gleivinės kolitas. Per didelė gleivių sekrecija, taip pat per didelis arba padidėjęs kontraktilumas.

Kasos akmuo. grindžiamas kasos vėžio pašalinimu ir uždegimo pašalinimu. Taip pat galima pagerinti kasos ir žarnyno anastomozę kaulo dalyje. Zaneta Malecas.

Antrinis vidurių užkietėjimas ir įprastas vidurių užkietėjimas. – žarnyno uždegimas, (b) nenormalus mityba: – netaisyklinga dieta, – dieta, kurioje yra per mažai pluošto, – per mažai skysčio vartojimas, c) šiuo metu vartoja vaistus: – antidepresantas, – kodeinas, – atropinas, – narkotikų svaiginimo ganglijos, – kiti, (d) nenormali dieta, (e) nenormali dieta, (f) nenormali dieta, (e) nenormali dieta, (g) nenormali dieta, (g) nenormalus mityba, nepakankamas skaidulas, – gėrimas per mažas skysčio, vaistai: – antidepresantas, – kodeinas, – atropinas, – narkotikų apsvaiginimo ganglijos.

Širdies smūgis. Taip yra su blužnies, galūnių ar žarnyno arterijomis ir plaučių arterijomis. Jie atsiranda dėl sienelių krešulių atsiskyrimo kairėje arba dešinėje skilvelėje. – pertvaros tarp kamerų (retas komplikacijas) plyšimas su kairiojo ir dešiniojo skilvelio sutrikimo simptomais, slėgio padidėjimu.

Roemheld širdies ir skrandžio sindromas. Kaštonas, kasa, kasa, kasa, žarnos, stemplės išvarža arba neurozė, susidedanti iš oro (aerofagijos) nurijimo, kuris yra panašus į širdies neurozę. Roemheldo širdies ir skrandžio sindromo simptomai. Roemheldo skrandžio ir širdies sindromo simptomai yra panašūs į širdies neurozės simptomus.

Lėtinė inkstų liga. gastroenteritas, vėmimas, viduriavimas, kraujavimas. Hematopoetinė sistema yra atsakinga už anemiją, hemoraginius dėmes, atsiradusias dėl nenormalių trombocitų skaičiaus ir funkcijos. Lėtinis inkstų nepakankamumas gali pasireikšti daugeliu hormonų ir medžiagų apykaitos sutrikimų.

Inkstų akmenys. refleksinis žarnyno obstrukcija (vėjo ir žarnyno stotelė), šlapimas dažnai perduodamas nedideliais kiekiais. Raudoni ląstelės yra šlapime (jei šlapimas yra tamsios spalvos, vadinamas hematurija), pacientas yra šviesiai, prakaitus. Diagnozė yra pagrįsta simptomais.

Ūminis inkstų nepakankamumas. (anemija, sumažėjęs trombocitų kiekis – trombocitopenija, leukocitozė – baltųjų kraujo ląstelių kiekio padidėjimas) ir imunologinis (sumažėjęs imuninio atsako) faktorius.

Hemolizinis ureminio sindromas. hemoraginė žarnyno liga. Be to, jie siunčiami į kraujotaką ir į atskirus audinius (ypač į inkstus, retai į kasą, kepenis, širdį, centrinę nervų sistemą). Ankstyvosiose ligos stadijose glomerulų indai pateko trombocitus, pagamintus daugiausia iš trombocitų.

Migrena Oda gali būti šviesi, prakaitusi, šalta arba karšta, o pacientas gali pranešti apie šaltus ar karštus šokus. Paskutinis etapas – po apsexual – atsiranda po galvos skausmo fazės, būdingas išsekimas, mieguistumas, apatija, sumažėja.

Šlapimo takų infekcijos. sukelia Enterobacteriaceae (daugiausia Klebsiella), Proteus mirabilis, Enterococcus streptocci ir Pseudomonas aeruginosa. Iš labiausiai izoliuotų bakterijų sudėtingų atvejų yra: Escherichia coli, Proteus mirabilis ,.

Osteoporozė. Kalcio absorbcija žarnyne ir stimuliuoja kaulinio audinio susidarymą. Hormonų pakeičiamoji terapija yra pagrįsta, ypač moterims po menopauzės, kai kaulų rekonstrukcijos greitis yra greitas (dažniausiai vartojami natūralūs konjuguoti estrogenai arba 17-beta estrogenai).

Urogenitalinės fistulės moterims. gali pasireikšti žarnyno obstrukcija dujų ir žarnyno pertvaros arba peritonito forma, pasireiškianti padidėjusiu skausmu, ypač suspaudimo metu, karščiavimas ir laboratoriniai kraujo serumo pokyčiai, būdingi uždegiminiams procesams (paspartinti nusėdimo procesą).

Hipertrofinė osteoartropatija. Taip pat svarbu pripažinti ligos svarbą sveikatos priežiūros sektoriuje, taip pat širdies ir kraujagyslių ligų, žarnų ligų (opinio kolito, Krono ligos) ir vidurių ligų (pvz., Širdies ligos) profilaktikai ir kontrolei. stemplės ir tymomos vėžys) yra didesnė hipertrofinės osteoartropatijos rizika. Ši liga taip pat apsunkina daugybę kitų ligų.

Endometriozė. ) Jei yra žarnyno ar šlapimtakių lokalizacijos, skausmas gali būti susijęs su išbėrimu ar poravimu. Kartais problemos yra klaidingai nukreiptos diagnozuojant priedugnio uždegimą. Kiti, mažiau paplitę endometriozės simptomai yra kraujavimas iš ertmės ar ertmės.

Moterų lytinių organų statikų pakitimai. ištuštinti šlapimo pūslę ir žarnas ir atlikti specialias gimnastikos pratimus. Akušerijos priežiūra pagrįsta tinkamu pristatymo būdo pasirinkimu, ypač tiksliu vaisiaus dubens struktūros ir dydžio įvertinimu. Šiuo metu moterys po gimdymo rekomenduojamos aktyviai anksti.

Maisto alergija. Viduriavimas, kolitas ar vadinamoji “žarnyno liga”. eozinofilinė žarnyno liga. Kitas pasireiškimas gali sukelti gyvybei pavojingą ar gyvybei pavojingą anafilaksinį šoką su visais įprastais simptomais, taip pat psichologinėmis ir neurologinėmis problemomis, tokiomis kaip

Uždegiminių žarnų ligų metu artritas. žarnyno pokyčių pasireiškimas (ypač vaikams, sergantiems Leśniowskiego ligomis ir Krono liga). Priešingai nei ašinė forma, periferinė ligos rūšis paprastai neleidžia nuolat keisti ir deformuotis sąnariuose, todėl prognozuojama, kad šios ligos formos yra neabejotinai.

Mikroskopinis vaskulitas. Virškinimo trakto turinys išsiskiria iš virškinimo trakto (vadinamasis “virškinimo trakto”). žarnyno perforacija). Mikroskopinio vaskulito diagnozė. Mikroskopinio vaskulito diagnostikos valdymas orientuojasi į tipinius klinikinius simptomus, pasireiškiančius bendrais vaskulito simptomais ir pokyčiais.

Kawasaki liga. ir skrandis bei žarnos. Be to, gali pasireikšti ir fotophobia pasireikšti akies priekinės kraujagyslinės srities pokyčiai. Kai kuriems pacientams būdingi šlapimo takų sutrikimai ir traukuliai iš centrinės nervų sistemos.

Antrinis sisteminis vaskulitas. nespecifiniai žarnyno uždegimai. Be to, antrinis sisteminis vaskulitas dažnai susideda iš uždegiminių žarnų ligų (opinio kolito ir Krono ligos), piktybinių navikų, infekcijų ir nepageidaujamų.

Dilgėlinė vaskulitas. virškinimo trakto sutrikimai, pilvo skausmas, pykinimas ir vėmimas. Kartais atsiranda plaučių simptomai, ypač dusulys ir kosulys. Dilgėlinė vaskulitas dažnai asocijuojasi su sisteminiais simptomais, padidėjusia temperatūra, bloga nuotaika ir apetito praradimu.

Fibromialgija. Virškinimo trakto sutrikimai, menstruacijos ar sutrikimai, susiję su šlapinimu). Diferencijuojant fibromialgiją, reikia atsižvelgti į sausgyslių infekcijas, uždegimines ir degeneracines sąnarių ir stuburo ligas, poliamilizmo uždegimą ar skausmus, kuriuos sukelia kitos sisteminės ligos.

Reaktyvusis artritas. infekcija su žarnyno lazdomis, chlamidais arba, rečiau, kitais mikroorganizmais. Bakterijų ar jų komponentų buvimas jungties skysčiuose ir vietinis atsparumas šiems bakterijų antigenams turi didelę reikšmę formuojant sąnarių pokyčius. Manoma, kad vaidmuo tenka vaidinti.

Vaskulitas, susijęs su spontanine mišraus kreglobulinemija. yra virškinimo trakto sutrikimai (pilvo skausmas, pykinimas, vėmimas, viduriavimas). Dažnai pacientai nurodo bendrą silpnumą, apetito praradimą ir blogą gerovę. Antrinės ligos formos rodo simptomus, susijusius su pagrindine liga. Vaskulito diagnozė.

Stipina stuburo sąnarių uždegimą. lydimi žarnyno pokyčiai ir kitos ligos. Stiprio artrito stuburo diagnozę gali padėti šeimos būklė (įskaitant psoriazę ir lėtinį žarnyno uždegimą), simptomai, kurie dažnai lydi stipresnio artrito.

Ehlers ir Danlos ansamblis. Dažniausiai ligos simptomai yra kraujagyslių, odos, raiščių, žarnų ir gimdos buvimas), o rečiau – V ir kiti jungiamojo audinio elementai bei jo fermentai. Daugelis genetinių anomalijų nebuvo lokalizuotos ir, nepaisant aiškių klinikinių simptomų, ligos priežastis nežinoma. Sindromo simptomai.

Linijinis pūslinis dermatozė. žiurkių epitelio morfologija, kaip pastebėta Duhringo liga, kuri skiriasi tarp dviejų. Linijinio pūslių dermatozės diagnozė. Linijinės folikulinės dermatozės diagnozė yra įmanoma, esant tipiškiems odos pažeidimams ir.

Žarnyno išemija. Išeminis žarnyno uždegimas pasireiškia nepakankamu kraujo tiekimu žarnyno sienelėje. Tai gali būti laikina ar negrįžtama būsena. Beveik visada staiga esant plonosios žarnos išemijai atsiranda nekrozė tam tikrame organo segmente. Pagrindinė žarnyno išemijos priežastis yra.

Žarnos obstrukcija. žarnyno turinio pernešimas. Yra įvairių rūšių kliūčių. Mechaninis obstrukcija (stranguliavimas) sukelia žarnyno opliaciją. Tai gali būti dėl uždegiminės ar neoplastinės infiltracijos, taip pat dėl įstrigimo ar išvaržos. Tai greitai sukelia nekrozę ir.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*