Oda yra lygi, stora ir blizga.

[Total: 0    Average: 0/5]

Rožė yra ūmaus ir uždegiminio odos būklė kartu su poodiniu audiniu, liga pasižymi aukšta temperatūra ir greita eiga. Rožių priežastis yra streptokokinė infekcija, kuri atsiranda dėl mechaninių sužeidimų ar venų ar limfinės cirkuliacijos sutrikimų.

Be to, streptokokai taip pat gali plisti iš kitose kūno vietose esančių infekcinių protrūkių. Dažniausiai liga sukelia A grupės mikroorganizmai, o mažesnė – G arba C. Stafilokokų infekcija taip pat gali būti klinikinio pobūdžio, panaši į rožę.

Simptomai rožių

Rose pasireiškia odos pažeidimai ir ūmus odos poodinio audinio uždegimas. Tipiškas bruožas – tai aiškus aplinkos pažeidimų, kurie yra tarsi pakabinami, apibūdinimas. Bėrimų forma yra nereguliari, vadinamoji. sergančiųjų limfadenopatija yra pasklidimai.

Paprastai protrūkio tankis yra aiškiai nurodytas. Oda yra lygi, stora ir blizgi. Antrinis eksudato kaupimas papiliariniame odos sluoksnyje gali sukelti epidermio atskyrimą ir pūslių išvaizdą. Sunkiais rožių atvejais pastebimas audinių nekrozė ir skalė.

Jei rožė prasiskverbia per limfo traktą, ji vadinama nuskaityta ar klajojanti roze. Dažniausiai pasireiškiančių pažeidimų lokalizacija yra veido oda, paprastai pradinė taškas yra nosies ir burnos gleivinės. Kartais anomalijos taip pat veikia apatines galūnes.

Klinikiniame rožių rodyklės procese pacientai nurodo padidėjusį skausmą ir deginimo sutrikimus. Simptomai atsiranda staiga. Pirmieji odos pažeidimai egzistuoja kartu su aukšta temperatūra, kuri dažnai viršija 40 laipsnių Celsijaus. Be to, yra drebulys ir bendro suskaidymo jausmas. Liga nerodo randų ar odos pažeidimų po to, kai ji išnyko, išskyrus masto formą.

Rožių komplikacijos

Rose dažnai būna recidyvai, ypač anksčiau užimtos srityse. Ilgalaikiai pokyčiai gali sukelti nuolatinį patinimą (ypač veidą, organų genitinės sistemos ar galūnių), t.y. vadinamąjį “odos patinimą”. dramblys.

Kitos padidėjusios komplikacijos gali apimti abscesą (kai keičiasi aliejus poodiniame audinyje) ir venų bei limfinių kraujagyslių uždegimas.

Rožių atpažinimas

Rožės diagnozė yra įmanoma atsižvelgiant į ligos klinikines charakteristikas, ypač į ūmios uždegimo atvejį, kuris labai gerai atskirtas nuo aplinkos, staiga atsiradęs ir greitas eiga, taip pat didelis karščiavimas ir drebulys. Tipiška liga nesiejama su diagnozavimo sunkumais, savybės rodo rožę.

Rose diferencijuojant visų pirma reikėtų atsižvelgti į venų trombozinį uždegimą, sustiprintą odos uždegiminę reakciją ir auglio eritemą, jei rožės eigai pasikeičia apatinių galūnių plotą.

Jei lokalizuotos veido sutrikimai, būtina pašalinti sisteminę raudonąją vilkligę, kurios judėjimas yra mažiau greitas, būdinga tai, kad odos pažeidimai sustiprėtų veikiant saulės spinduliavimui, ant veido jie pasirodė drugelis (jie užima kaktą, nosį ir skruostus).

Be to, pradinis pusbokšlio etapas gali būti panašus į rožių. Jo klinikiniams simptomams pasireiškia skausmas ir karščiavimas. Be to, vėžiu panašūs pažeidimai yra uždegiminės reakcijos į limfinių metastazių, sklindančių per limfinius kraujagysles (pvz., Limfmazgius, limfmazgius, limfmazgius, limfmazgius, limfmazgius) reakcijos. Diferencijavimui lemiamas histologinis audinių fragmentų tyrimas.

Augalų gydymas ir prognozė

Rose terapija pagrįsta pusiau sintetinių penicilinų ar cefalosporinų vartojimu. Gydymas trunka nuo savaitės iki 10 dienų. Kompresai ir ittioliniai tepalai rekomenduojami vietoje. Prognozė rože yra sėkminga. Naudojami antibiotikai suteikia gerą terapinį poveikį. Blogesnė prognozė yra susijusi su komplikacijų atsiradimo atvejais.
Mariusz Kłos

Rose Komentarai

C. M. | 2012-10-13 17:53.

Ir aš manau, kad aš išaugo 30 kartus 9-oje. metai. Aš buvau ligoninėje tik vieną kartą per 3 savaites ir man buvo skiriama 24 penicilino užpilų. Dėl to 2 metus buvau ramus. Tačiau neseniai rožė negali atsiriboti nuo manęs. Turiu 3

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*