Padidėjusio jautrumo reakcijos į beta-laktaminius antibiotikus

[Total: 0    Average: 0/5]

Vidutiniškai vienam iš dešimties pacientų, vartojančių beta-laktaminius antibiotikus, bendros alergijos istorijos metu pasireiškė padidėjęs jautrumas šiems vaistams. Tačiau dauguma pacientų turi neigiamų diagnostinių testų rezultatus, o bendra tolerancija šiems vaistams yra gera.

Dažniausias šios grupės antibiotikas, sukeliantis padidėjusio jautrumo reakcijas, yra amoksicilinas, nes jis dažnai naudojamas įvairių bakterijų infekcijų gydymui įvairiuose organuose.

Padidėjusio jautrumo reakcijų antibiotikams beta-laktamui nustatymas

Padidėjusio jautrumo reakcijos į beta-laktaminius antibiotikus diagnozė yra susijusi su tinkamai ir kruopščiai surinkta alergijos istorija. Kai yra praskiestų, yra atliekami odos tyrimai, kurie leidžia nustatyti padidėjusio jautrumo tam tikriems antibiotikams diagnozę.

Tačiau, jei intraderminis tyrimas yra neigiamas, sunkių anafilaksinių reakcijų rizika po beta-laktaminių antibiotikų vartojimo yra tokia pati, kaip ir tuo atveju, kai vaistai skiriami netirtajam asmeniui.

Be to, teigiami IgE antikūnų, skirtų tam tikrų farmakologinių agentų komponentams, serumo testų rezultatai gali rodyti jautrumą penicilinams, tačiau neigiami rezultatai neatmeta tokio padidinto jautrumo, nes jie yra santykinai nejautri. Bazinių testų reikšmė diagnozėje nėra nustatyta.

Padidėjusio jautrumo beta-laktaminiams antibiotikams gydymas

Padidėjusio jautrumo beta-laktoziniams antibiotikams gydymas yra pašalinti juos, kai jie vartojami, o ne jų administravimas ateityje. Svarbu informuoti gydytoją apie padidėjusį jautrumą, nes rinkoje yra daug preparatų, kurių sudėtyje yra beta-laktaminių antibiotikų, ir pacientas negali jų prisiminti.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*