Pluoštas iš krūtų likučio

[Total: 0    Average: 0/5]

Krūtinės fibrozę (Fibrothorax) dažniausiai sukelia blogai gydomos pleuros ligos, paprastai eksudatyvus pleuritas, pleuros abscesas, savaiminis ar terapinis valymas. Širdies fibrozė sukelia bronchų dilataciją, dėl kurios pasireiškia vidutinio srovės pasislinkimas, stuburo lenkimas ir plaučių cirkuliacijos sutrikimas.

Krūtinės fibrozės simptomai

Pažangiosios krūtinės fibrozės simptomai visų pirma yra:
– dusulys
– cianozė,
– krūtinės ląstos kaklelis,
– Pusp paciento stenozė,
– krūtinės drebulys silpnėja,
– skambučio triukšmo slopinimas,
– kvėpavimo sistemos silpnėjimas,
– protuberances, nukreipti į blogą pusę narvą.

Krūtinės fibrozės atpažinimas

Siekiant patvirtinti krūtinės fibrozės diagnozę, atliekamas radiologinis tyrimas. Šios ligos dujų tyrimas rodo hipokalemiją arba hipokalemiją su hiperkapnija.

Krūtinės fibrozės gydymas

Krūtinės fibrozės gydymas susideda iš rimtos chirurginės procedūros, skirtos pašalinti išorinį plaučių audinio sluoksnį (plaučių plyšimas). Plaučių cirozės atveju plaučiai turi būti pašalinti (plaučių rezekcija).

Krūtinės fibrozės prevencija

Krūtinės fibrozės profilaktika yra veiksmingas ir tinkamas pleuros ligų gydymas (pvz., Krūtinės fibrozės problemos, krūtinės fibrozės problemos). Tarp kitų priežasčių pagrindinės ligos priežastys yra eksudatyvinis pleuros ertmės sutrikimas, pleuros abscesas, savaiminis ar terapinis kvapas).

Krūtinės fibrozės prognozė

Jei turite krūtinės ląstos fibrozę, dažniausiai pasireiškiate, kai yra kitų plaučių ligų arba esate vyresnis.
Zhaneta Malec

READ  Nėra visuotinai taikomų pripažinimo kriterijų
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*