Reumatoidinis artritas

[Total: 0    Average: 0/5]

Reumatoidinio artrito diagnozė yra pagrįsta specialiai diagnozuojamais kriterijais. Bent 4 simptomai patvirtina diagnozę. Be klinikinių požymių, į kriterijus atsižvelgiama į reumatoidinio artrito būdingus radiologinius pokyčius ir cheminę medžiagą, žinomą kaip reumatoidinis faktorius kraujo serume.

Reumatoidinio artrito diferenciacijoje atsižvelgiama į psoriazinį artritą, Reiterio sindromą, jaunatvinį idiopatinį artritą, stiringą spondilitą, degeneracinę ligą, šlaplę, reaktyvinį artritą ir kitus jungiamojo audinio ligas, turinčias įtakos daugeliui organų ir organizmo sistemų. Be to, uždegiminiai sąnarių pokyčiai gali būti prieš virusines infekcijas ir leukemiją.

Reumatoidinio artrito gydymas

Pagrindinis vaidmuo reumatoidinio artrito gydymui yra vadinamasis “reumatoidinis” liga. vaistiniai preparatai, modifikuojantys ligos eigą, kuris, be palengvinimo uždegimo simptomų, padeda užkirsti kelią destruktyviam sąnarių pasikeitimui ar delsimui. Šie vaistai turėtų būti naudojami kuo greičiau po ligos diagnozės, tačiau ne vėliau kaip per 3 mėnesius.

Vaistų pasirinkimas, siekiant keisti ligos eigą, turėtų būti pagrįstas jo veiksmingumu, vidutiniu gydymo reikiamu laiku, nepageidaujamų reakcijų administravimo ir stebėsenos reikalavimais bei išlaidomis, susijusiomis su vaisto vartojimu, atsižvelgiant į vaisto vartojimą. apsilankius medicinos sesijoms ir skirtingų laboratorinių tyrimų poreikį.

Galutinį vaisto pasirinkimą atlieka gydytojas kartu su gerai informuotu pacientu. Jei gydymas duoda patenkinamus rezultatus, dozę galima sumažinti ir toliau vartoti, siekiant išlaikyti ligos kontrolę. Tačiau šios priemonės neužtikrina visiško gydymo. Metotreksatas, leflunomidas, sulfasalazinas, hidroksilchlorokinas ir aukso druskos yra dažniausiai vartojami vaistai, kurie gali keisti ligos eigą.

Verta paminėti, kad kiti vaistai (nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai ir glikoidai) yra naudojami tik uždegimo simptomų kontrolei. Biologiniai vaistiniai preparatai taip pat naudojami kaip farmakologiniai preparatai, kurie nurodyti tik griežtai apibrėžtais atvejais. Svarbus gydymo aspektas yra kiekvieno ligos laikotarpio reabilitacija, kartais atsižvelgiama į reumatoidinio artrito chirurginio gydymo būdus.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*