Silane Guard – skysto stiklo, nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta?

[Total: 0    Average: 0/5]

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

blukimo, pėdsakai dryželiais po lietaus, nedideli įbrėžimai – šie veiksniai yra ne geriausias būdas atrodo ant automobilio kėbulo paviršiaus. Siekiant apsaugoti Iron Horse iš daugelio problemų padės silano Guard skystasis stiklas automobiliams. Pakankamai 1 kartų įdėti ištirpinant 2 sluoksnių per metus ne jaudintis dėl savo transporto priemonės saugumui.

Per keletą minučių po to, kai įsiskverbimo į medžiagos struktūros, dėl mašina paviršius yra suformuotas iš polimerinės apsaugine plėvele. Formulė yra sustiprintas Si02 – silicio dioksidas. Medžiaga apsaugo nuo gamtos, įbrėžimams užgaidų medžiagą, išmeta druska, žetonų ir šarmu įtvirtinta daugelyje šampūnai.

Greitas veiksmas silano apsaugos

ppe bright coe up1 1 Silane Guard   skysto stiklo, nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta? Ilgalaikis išsaugojimas automobilio teikti tinkamai pažymėtus komponentus eksterjeras. Iš karto po taikant silicio įsiskverbia į medžiagos struktūros. Suformuojant apsauginę plėvelę, kuri gali atlaikyti išplėstą šilumos poveikis, vandens, rūgščių ir šarmų. Žiemos danga nebijo reagentų, naudojamų valymo kelius. Vasarą kūnas būtų peržengti šilumą ir lietų.

Iš skysto silano stiklo apsauginis automobilių sudėtis

pagrindinis komponentas yra silicio dioksidas ir silano. Pirmasis yra atsakingas už apsaugine plėvele formavimo, ir natūralaus blizgesio paviršiaus. Pakankamai 1 kartų taikyti skystas stiklo kūnas žibėjo kaip naujas metų.

japonų kūrėjai pasirūpino, siekiant užtikrinti, kad po paraiškos, savininkas iš karto atkreipė dėmesį į pagrindinių privalumų:

  • ekonomiška – 1 pakavimas skystojo stiklo, pakankamai 4 paraiškų;
  • Lengva naudoti;
  • sudėtis yra sukurtas ir pagamintas Japonijoje, rinkos lyderis automobilių priežiūros produktų.
READ  Awaderm - atsiliepimai, kaina, kur pirkti, pirkti dabar, grietinėlė

Formulė parenkami tokiu būdu, kad įrankis gali būti naudojamas bet automobilių savininkams. Nepriklausomai nuo amžiaus ir nusidėvėjimo kūno paviršiaus, skystas stiklas apsaugo mašiną.

silano apsaugos skystas stiklas automobiliams: kaip taikyti

ppe keybord brekft crey1 Silane Guard   skysto stiklo, nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta? pirmosios paraiškos jums reikia atidžiai nuplaukite ir nusausinkite Iron Horse. Kruopščiai sudrėkinkite valymo kempinė su skystojo stiklo silano apsaugos ir lėtai jį taikyti nuo kūno paviršiaus. Kai procesas bus baigtas, jūs turite nustatyti 15 minučių. Tai yra pakankamas džiovinimo tirpalo ir jos absorbcijos į medžiagos struktūros.

Įsitikinkite, kad kompozicija yra džiovinti, dabar būtina nuvalykite automobilių sausas su servetėle. Norėdami išspręsti šią rezultatą padės naujo danga. Tai daroma po 2 valandų nuo pirmosios.

Jei Iron Horse savininkas padarė viską teisingai, tada po pirmojo disko, ar paskęsti jis bus atkreipti dėmesį į akivaizdžius privalumus šio gydymo:

  • ištisus metus, išlaikė originalią spalvą kūno;
  • spalvos neblunka veikiamas saulės spindulių;
  • blizgučiai kūnas ir po kurio laiko lieka ta pati;
  • paviršius atstumia vandenį.

prevenciniam tikslais tirpalas buvo naudojamas 1 kartą per metus.

Ar silano apsaugos skystas stiklas automobiliai kokybės sertifikato

Prieš galite būti rinkoje, produktas praėjo plataus masto bandymus. Kinijos kūrėjai išbandė sprendimo efektyvumą daugiau nei 200 mašinų. 100% atvejų buvo ryškus teigiamas poveikis. Šie duomenys buvo patvirtinta CPS.

Specialistų nuomonės apie silano apsaugos skystojo stiklo automobilių

Peter S., mechaninis EM>

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

30 metų Mašinų remontas. Subalansuotas 1-komponentas kompozicija nuo pirmojo jo taikymo įsiskverbia giliai į medžiagą. Po 2-3 valandas automobilyje kaip naujas. Skirtingai nuo kitų įrankių, skystas stiklas negadina kūną.

Sergejus Donatas, automobilis

Net po švelniais skalbimo atostogų ženklų ant kūno. Dėmės, įtempimus, blukimo spalvų – visa tai yra poveikio šarmų rezultatas. Jame yra šampūnas, todėl jis negali paslėpti. Išsigelbėjimas buvo mano automobilis skysto stiklo. Nesvarbu, kiek aš nusiprausiau The Iron Horse, ir jis vis dar šviečia. Dabar rekomenduoju klientams.

READ  Sliminazer kaina, atsiliepimai forumas, kur pirkti tinkas, vaistinė,

Klientų atsiliepimai apie silano apsaugos lengviesiems automobiliams

Sergejus, 31 metų EM>

Vaikinai, nuėjau į automobilį ir sunkvežimį. Jei keliai yra skirtingi, tačiau visais atvejais atėjo į silano gvardijos pagalbą. Taikyti 1 kartą per metus ir daugiau nesirūpindami nieko.

Irina, 39 metai

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Vyras tik įteikė man automobilį. Bijau, kad jie bus subraižyti ar dėmių. Aš nusipirkau šį įrankį ir po 1-2 sluoksniais vyras pasikeitė. Dabar jis yra ramus man ir automobilį.

ppe juice ppe beverge1 1 Silane Guard   skysto stiklo, nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta? George’as, 62 metų

skeptiškai reklamuojamų lėšų. Bandžiau kažką silano Guard prieš kelionę į dykumą. 2 valandos žvyrkeliai buvo ne veltui. Automobilis buvo padengtas dulkėmis, tačiau dėka išlydyto stiklo Aš vartų per 10 minučių.

Vladimiras, 19 metai

Pirmas dalykas, kad man pasakė, kad tai tėtis nuo tos dienos, kurią teisė rūpintis automobilio išvaizdą. Pirmą kartą pabandė skystojo stiklo ir liko ištikima jam.

Kur nusipirkti skystos stiklo silano Guard automobiliams

Tai geriau rūpintis automobilio apsaugos ir padengti su šio tirpalo. Jūs galite įdėti savo užsakymą svetainėje. Turėtumėte paskubėti, nes dabar gauti specialų pasiūlymą.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "