Smartwatch A1 – žiūrėti, kur pirkti pigiausias, kaip jis veikia?

Smartwatch A1 - žiūrėti, kur pirkti pigiausias, kaip jis veikia?
[Total: 0    Average: 0/5]

Ne taip seniai mes pradėjo atkreipti dėmesį į išmaniųjų

laikrodžių ir dabar mes norime kalbėti apie tam tikrą modelį, būtent SmartwatchA1. “Apple” dėl pirmojo Kūrėjo šios technologijos dešinėje atnešė į išmaniųjų dalykėlių tam tikro standarto, kuris neišvengiamai laikytis gamintojų pramonei. Tai ne tik apie išvaizdą, o apie sąsają, kuri SmartwatchA1 nukopijuotas beveik visiškai. Tačiau, ne tik

išvaizda yra svarbu pirkėjui, bet įdaras, kurį Kinijos modelis, atvirai mažesnis nei “Apple”. Pažvelkime detaliau.

Kinijos bandymas pasivyti “Apple”

“Smart Watch SmartwatchA1 – apie Kinijos bandymas gauti Skanėstas iš niekur populiarumą šių dalykėlių. Jie pateikiami į rinką ne taip seniai, todėl ten buvo jausmas kurti savo produktą, net turintys pagrindinį konkurentą prie tokių gigantų kaip “Apple”. Be to, Kinijos gamybos dažnai pasižymi žema kaina, kuri yra pagrindinis atrankos kriterijus. Ir pastaraisiais metais technologijų lygis iš Kinijos nustojo būti tema anekdotų, o dabar turi tikrai didelį svorį rinkoje.

vardas – protingas laikrodis protingas laikrodis protingas A1, nukopijavo dizainą, o ne per stiprus smegenis, remiantis Android platforma, ir štai, šviesos išėjo naują modelį, kuris bus tikrai gauti pirkėją. Kartojant Apple laikrodį dizainą, tokiu būdu žymiai sumažinant tokių įtaisą Kinijos gamintojų pavyko sąnaudas, jų modelis tapo tikrai populiarus.

Palyginti su Apple Watch

Koks girti, SmartwatchA1 apeiti “Apple” tiesiog nepavyko. Vienintelis skirtumas naudai SmartWatch A1 -. Kainą, o likusieji, kaip visada, dėl Amerikos gamintojo pusės

 • Dizainas. A1 Smartwatch žymiai prastesnės jo konkurentas. Iš esmės skiriasi ir negali būti, kadangi didžiulis kainų skirtumas. Pirmasis skirtumas naudai Apple matomi net vizualiai – daugiau dirželiai, dalys, ir jie atrodo daug tvirtesnis;
 • charakteristikas. Tai vienas iš pagrindinių privalumų bet kurios įrangos Kalifornijos gamintojas. Jie negalės sau leisti išeiti su silpna geležies arba prastos darbo ekrane;
 • Platforma. Skirtingai nei “Apple”, “Android” platforma yra daugiau apmokestinti prie paramos platformas, kas yra vienas iš Kinijos produktų privalumus. Tai reiškia, kad ji gali dirbti su bet kokiu prietaisu;
 • SIM kortelė. Vienas iš “know-how įvesta Kinijos išmaniųjų laikrodžių kūrimo buvo SIM kortelės palaikymas. Nepaisant to, kad labai dažnai jie pridėtinės dalykėlių nereikalingų funkcijų, palaiko SIM kortelę gavo pagyrimų iš vartotojų;
 • Pritaikymas neįgaliesiems. Žiūrėti SmartwatchA1 yra ideali tiems, kurie negali

  ar nenori vykdyti visą potencialą “Apple” įrenginiu. Sutikite, tai kvaila pirkti prietaisą daug pinigų, o ne naudoti visą savo potencialą. Tuo pačiu metu, galite įsigyti pigesnį įtaisą, ir likti laimingi

Taip pat žiūrėkite:. Išmanųjį laikrodį HIPER EasyGuard EG 01BLK – apžvalga atsiliepimus

Charakteristikos A1

 1. Kūno medžiagos – plastiko ir metalo;
 2. Spalva – sidabrinė;
 3. dirželis – silikoniniai;
 4. Spalvos Band – mėlyna, juoda, raudona, žalia, balta;
 5. drėgmei atveju ir apsauga nuo smūgių;
 6. Pagalba BLUETOOTH versija 3.0.
 7. RAM – 128MB;
 8. ROM – 64 MB;
 9. ekranas 1.54 240 × 240;
 10. Kamera 03.MP;
 11. Baterijos – 380 mAh;

Ne per

išskirtinis, tačiau nėra labai blogai žiūrėti specifikaciją A1, leisti jiems turėti net tam tikrų gerbėjų.

Įranga

Nebrangiai mini neatitinka jo pakuotės. Jis yra pagamintas iš kvadratinė dėžutė kartono forma, ir atrodo, turiu pasakyti, gana stilingas. Įtaisą yra specialios pamušalas, kuris saugo ją nuo pažeidimų transportavimo metu.

Visas pažangaus laikrodis SmartwatchA1 yra:

 • MICROUSB kabelis;
 • Nurodymai įtaisą (nors ir ne rusų);
 • apsauginė plėvelė ekranui;

gana standartinis komplektas, tik nelinksma dėstomąja rusų kalba stoka.

Išvaizda ir dizainas

Pirmas dalykas, kad akį, kai žiūri į įtaisą jos išvaizda. Labai daug ji panaši Kitas gerai žinomas gamintojas. Priekinė dalis smart laikrodžiai SmartwatchA1 yra pagamintas iš metalo, ir galinio dangtelio yra pagamintas iš plastiko. Nepaisant biudžeto surinkimo, jis nesukelia atmetimo. Be to, neatrodo, kad surinktas prietaisas yra prastos kokybės, ir kad ji po porą mėnesių bus padengtas lustai ir įbrėžimų

Taip pat žiūrėkite: Casio Žiūrėti Smart – prietaisas charakteristika.

ant priekinės pusės turi šiek tiek išsikišančią ekraną. Jis iš pradžių apėmė gana gerą

apsauginę plėvelę, kuri yra tikrai pliusas. Ant ekrano apačioje yra vos pastebimas kameros lęšis. Jei neatrodė, ji yra beveik nematomas.

Dešinėje pusėje yra rato stiliaus mygtuką. Toje pačioje pusėje yra už įkroviklis, kuriai taikomas dangteliu uosto. Tiesiog žemiau mikrofono skyle. Kairėje pabaiga prietaiso be jokių funkcijų ir mygtukų.

Atgal atvejis protingas laikrodis SmartwatchA1 yra pagamintas iš plastiko, su dirželiu spalvą. Prie kairiojo pabaigoje yra garsiakalbio grotelės. Po dangteliu yra Li-ion baterija, nurodant kilmės šalį. Pats IMEI kodas įrenginį.

Pagal nuimamas akumuliatorius yra įsikūrusi MICROSIM ir microSD lizdai.

apsauga nuo drėgmės ir smūgių

Net Kinijos gamintojai turėjo pateikti šiuos apsaugą jūsų prietaise tipus, kitaip ji per greitai ateina į nuosmukis. Lygis žinoma mažesnis nei aukščiausios klasės prietaisų, bet tai yra pakankamai ne sumušė jį per pirmuosius veiklos mėnesius.

Kalbant apie apsaugą nuo drėgmės reiškia, kad jie neturi pablogėti per lietų. Na, tai galima juos plauti indus. Tai nėra rekomenduojama pasiimti su savimi į dušo arba pasirūpinti vandens avarijos testus.

Dėl laikrodžio dizainas yra gerai apsaugotas nuo patekimo į dulkių ir mažų dalelių purvo kūno.

Dirželis

Gamintojas atrodė, kad nori visiškai perdaryti iš Apple Žiūrėti išvaizdą, todėl dirželis atrodo identiški. Tas pats

kaip dizainas, ir diržo dizainą. Vienintelis skirtumas yra tas, kad jis yra ne nuimamas

Taip pat žiūrėkite:. “Smart Watch M28 Colmi: apžvalga funkcionalumą

Nuo medžiaga, parinkta buvo silikono. Diržas yra pakankamai elastinga taip tvirtai paspaudžia žiūrėti į savo rankas.

Ekrano

Paprastai Kinijos prietaisai nėra žinoma dėl aukštos kokybės ekranas. Specifikacijos SmartwatchA1 yra ne išimtis. Unremarkable 1.54-colių matrica ir 240 × 240 raiška. Visame ekrane yra labai plati sistema, bet jie gali būti vertinami tik asmeniui – nuotraukoje jie kruopščiai paslėptas

.

Ryškumas ir kontrastas gana gera. Bet matymo kampas palieka noreti geresnės. Net nedidelis nuokrypis iškreipia vaizdą. Jutiklis reaguoja gerai į komandą įspūdingą pranašumą modelio.

Viduje

Tai buvo naivu tikėti, kad Kinijos gamintojas galės pakartoti originalo efektyvumą. Viduje SmartwatchA1 yra silpnas mtk6261 procesorius, 128MB RAM ir tik 64 MB vidinės atminties, kurios nepakanka net ir paveikslėlių serijos. Nors kokybės fotografijos yra 0,6 MP su ankstesniu tiesų galime ginčytis.

Tačiau svarbu pažymėti, kad šis prietaisas net ir toks silpnas geležies yra pakankamai. Jie neturi sulėtinti, o ne katastrofos, neperkaitinti. Kodėl skundžiasi silpna geležies tiesiog už tai, kad jis silpnas, o ne geriausias sprendimas.

autonomija

Darbas šias valandas adresu 380 mAh baterija. Vienas mokestis trunka apie dvi dienas. Bet jei jūs naudojate juos tik kaip laikrodis, nesinaudojate “Bluetooth”, “Smart Watch truks apie savaitę. Visiškai įkrauti juos reikės dvi valandas.

Apibendrinant, noriu pasakyti, kad laikrodžių SmartwatchA1 MTK 6261 – pigaus, bet tai padorus versija populiaraus “Apple” Watch. Jie išsiskiria savo gana nebrangiai, bet tokia silpna funkcionalumas. Tinkamos datos, siekiant pradėti savo pažintį su šia dalykėlių apskritai natūra.

Vaizdo

 • Peržiūrėkite Intelektualiųjų Laikrodžiai Smart Laikrodžiai Kūdikių reikmenys q80
 • “Moto 360 V2 yra antros kartos valandas
 • apžvalga SmartWatch “Xiaomi Amazfit Sports
 • Kaip atskirti originalų Apple Watch nuo padirbtų pagal serijos numerį,
 • About Taņa Krance Taņa 246 Articles
  "Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "