Squeeze Station – nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti

[Total: 0    Average: 0/5]

szarpnęły šio stebuklo iš Infantino atsitiktinai, kai aš užsisakiau lietaus už vežimėliais apie “Amazon”, ir net abejonių nėra kilo – man reikia! Nutartyje padaryta dieną prieš sūnaus gimimo, žinant, kad jis iš karto naudoti prietaisą. Ir dabar atėjo laikas. Žvelgiant į ateitį pasakyti – Taip, tai stebuklas, aš nesigailiu pirkti! Taigi, nuomonė apie pakavimo kūdikių maistą sistemą nuo Infantino:

  • Kodėl pakuotėje tyrės, kai galite įsigyti paruoštas?
  • sistemos sistemos pakavimo išvaizda
  • pakavimo tyrės, galimus sunkumus procesas
  • Priedai sistemos
  • Vaizdo
  • Kainos JAV ir Italijoje

Kodėl pakuotėje tyrės, kai galite įsigyti paruoštas Squeeze Station?

Vien tyrės supakuotos į maišus su uždaroma dangčiu puikus idėja! Laikyti tyrę viskas gerai, išskyrus vieną dalyką – jie yra labai monotoniškas. Tačiau be minčių apie įvairių skonių derinys viename pakuotėje, buvau traukia pakavimo jai šalies daržovių, vaisių ir uogų idėja. Aš žinau, kad jie yra tobuli, sezoniniai ir augo tame regione, kuriame kūdikis gimė. Paprastas sėkmės formulė!

Išvaizda sistema pakavimo Squeeze Station:

Vos laukia starto metu šėrimo aš pradėjau testuoti degalinę nuo Infantino. Čia yra dėžė:

Į komplektą įeina konteinerių, paspauskite ir 10 pakuočių. Turėjau pirkti kitą 50 pakelių paketą.

Kaip naudoti Squeeze Station:

Viskas yra labai paprasta. Jums reikia prisukti paketą į indą, užpildykite jį su bet kuriuo padažu ir stumti pakuotės spaudoje. Užsukite dangtelį ant pakuotės ir baigsite!

Spaudos stumia tyrės yra geras, bet per sunku spaudoje nėra būtina, nes ji gali atsitikti taip, kad košė bus paspaudžiamas per sienas aukštyn, ir jei bandysite ją atgal atgal, trintos paketą slėgio išeiti pakuotės pusėje. Taigi būkite atsargūs, be skubėjimo.

Visos sistemos dalys gali būti plaunami indaplovėje. Tai svarbu man, aš nekenčiu plauti rankomis.

Ką dar galima įsigyti su savo sistemos pakavimo Squeeze Station:

užpildymas nustatyti, galite įsigyti teisingus aksesuarus. Aš nusipirkau šaukštu, kad gali būti prisukamas ant pakuotės.

Labai patogu maitinti kūdikį, kuris vis dar nesupranta, kaip čiulpia maistą iš pakuotės. Be šių šaukštų rinkinį dviems.

Jūs vis dar galite nusipirkti butelį, kad gali būti pripildytas ne tik stora, bet daugiau skysčių tyrės, taip pat per sistema.

Vėliau sužinojau, kad be tokio rinkinio, kaip aš, yra daugiau išgalvotas pakuotė, kurią sudaro rėmas ir trys tankai, o ne vienas. Nei ji yra lengviau? Nereikia laikyti pajėgumus vertus, jis gali tiesiog klipas ant rėmo. Stotis priešingai paprastos galite įsigyti ne tik dėl “Amazon”, tačiau Rusijoje, pavyzdžiui, Akušerijos ir ozono.

Čia yra video apie tai, kaip naudotis stoties:

kainos JAV ir Italijoje:

narėse šis dabar kainuoja $ 20 + pristatymas, kuris priklauso nuo to, ką gaminiai tu nusipirkai ir kas yra brokeris važiuoti. Aš paprastai valdyti pristatymą visame 14-15 dolerių už kg. stotis sveria su pakavimo 500 gr. Būčiau sumokėta apie $ 7 + 1 $ draudimo + $ 1 tvarkymo sklypą kaip tarpininkas. Viskas apie 29 dolerių arba 1624 rublio. Daug pelningiau nei Rusijoje, kur kainos prasideda nuo 2800 rublių. Jei yra nuolaida ar lojalumo kortelė, šiek tiek pigiau, bet ne pakankamai, kad atsisakyti pagundos pirkti valstybių. Ir jei jūs nenorite laukti mėnesį, galite permokėti

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*