Stipina stuburo sąnarių uždegimą

[Total: 0    Average: 0/5]

Stiprio spondilito atsiradimas nėra būdingas ir nenurodo, kaip sustiprėja spondilitas. Simptomai gali būti atsargūs ir augti palaipsniui. Raumenų ir kaulų sistema sukelia skausmą krikščionių sąnario srityje. Simptomai skleidžia link kirkšnies, sėdmenų ir kelio sąnarių.

Dėl būdingų skausmo stingimo stuburo artrito stuburo sunku nustatyti šaltinį ir vietą, vienašališkai, iš pradžių periodiškai būdingą, ir skausmo pokyčių progresavimas visą laiką yra sunkus. Kelio arba kulkšnies sąnarių uždegimas atsiranda. Bendrieji simptomai yra karščiavimas, nuovargis, apetito praradimas ir svoris.

Skausmas ir sumažėjęs judrumas padidėja, kai keičiasi progresas ir padidėja stuburo dalys. Simptomai sustiprėja naktį, o ryte jie tampa stiprios. Paciento būklė pagerėja po pratimo. Jei ligos procesas daro įtaką didesnioms stuburo dalims, ypač kai jis veikia krūtinės ląstą, gali atsirasti kvėpavimo sutrikimų dėl padidėjusio skausmo įkvėpus. Šis skausmas skleidžiasi pro šonkaulius, o tai išskiria ligą nuo pleurito.

Dėl stuburo dalies kaklelio dalies patologiniai pokyčiai lemia šios srities mobilumo praradimą, kol jis visiškai sustiprėja. Be to, rečiau pasireiškia uždegiminis procesas, kuris pasireiškia užkrėstų sričių skausmingumu. Paciento tyrimas parodo, kad susilpnėjęs ar pašalintas fiziologinis lordozė stuburo juosmeninėje dalyje ir slėgio skausmas krūtinės dalies sąnariuose.

Iš kitų organų, už raumenų ir raumenų sistemos ribų, simptomai atsiranda akies obuolyje (pvz., Plaučiuose). Tai yra įprasta gydymo būdai: priekinės kraujagyslių membranos, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo, šlapimo takų, šlapimo, nervų sistemos ir virškinimo trakto uždegimas. Yra daugybė simptomų, kurie dažnai sukelia sunkumų kasdieniame gyvenime ir paprastoje veikloje.

Stuburo artrito stuburo diagnozė

Siekiant nustatyti artrito sustiprinimo diagnozę, turi būti laikomasi tinkamų kriterijų, kuriais atsižvelgiama į pokyčius, pastebėtus radiologinio tyrimo metu, įskaitant dvipusį ar vienpusį kryžminį artritą, kuris turi didelį pažeidimų sunkumą.

READ  Keitimo mechanizmas yra imunologinio pobūdžio

Be to, turi būti laikomasi bent vieno klinikinio kriterijaus, kad diagnozuotų stingimo artritą stuburo srityje (skausmas šaknies kaklelio srityje, jo charakteristikos, sumažėjęs judrumas stuburo juosmeninės srities srityje arba sumažėjęs krūtinės judėjimas).

Sustingančio spondilito diferenciacijoje atsižvelgiama į kitas panašaus klinikinio eigos ligas, ypač Scheumanno ligą, psoriazinį artritą, reaktyvius uždegiminius pokyčius, diskoterapijas, neoplastinius procesus, infekcijas, medžiagų apykaitos ligas, artritą, susijusį su žarnyno pokyčiais ir kitomis ligomis.

Stiprio artrito stuburo diagnozę gali padėti šeimos sutrikimai (įskaitant psoriazę ir lėtinį žarnų uždegimą), simptomai, kurie dažnai lydi stingimo artrito stuburą ir būdingą skausmą.

Stiprio spondilito gydymas

Yra keletas stuburo artrito stuburo gydymo būdų, kurie turėtų būti siejami tarpusavyje. Jūs turėtumėte informuoti pacientą apie bendrą ligos požymį ir rekomenduoti miegoti ant kietos lovos su maža pagalvėlė po galva, pritaikyti jūsų darbo sąlygas ir atsisakyti rūkymo.

Reguliari kineziterapija yra svarbi artrito sustiprinimo gydymo dalis. Reikia atlikti atitinkamus pratimus, kad būtų išvengta stuburo ir periferinių sąnarių audinių standumo. Farmakologiniai metodai yra naudojami gaminant nesteroidinius priešuždegiminius vaistus ir medžiagas, modifikuojančias ligos eigą (pvz., Astma, astma ir kt.).

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*