Tačiau yra pastebėti inkstų nepakankamumo atvejai

[Total: 0    Average: 0/5]

Sąvoka “vaismedžių skystis ir vaisiaus vandenys” yra sinonimas su lenkų kalba. Amniono skystis iš dalies yra vaisiaus šlapimas, vėliau nėštumo metu vaisius suteikia judėjimo laisvę ir padengia motinos sužalojimus.

Taip pat gerai žinoma, kad jis dalyvauja vaisiaus metabolizme, o tam tikrų jose esančių medžiagų koncentracijos nustatymas dažnai yra geras vaisiaus būklės rodiklis.

Juodosios virvei skirtos kraujagyslės tarpsienyje yra vieta, kurioje amniono skystis yra absorbuojamas. Tai taip pat pasitaiko per vaisiaus odą, plaučius ir virškinamąjį traktą. Avniotinių skysčių gamyboje dalyvaujantys organai pirmiausia yra inkstai, oda ir plaučiai.

Mažas kūdikis yra sumažėjęs amniono skysčių kiekis nėštumo metu. Jo ekstremali forma yra bevandenybė, kurioje randama tik mažai vaisiaus vandens. Kankinys yra sąlyga, kuri rimtai pakerta vaisiaus gyvenimui ir gali atsirasti bet kuriuo nėštumo periodu.

Piktybiniai navikai taip pat diagnozuojami skaldytų vaisiaus membranų atveju, kai atsiranda plaučių užteršimas. Kai žala atsiranda didelė, vietoje, greta gimdos sienos, vaisiaus kiekio sumažėjimas gali skirtis, kartais net neįmanoma nustatyti jų praradimo laipsnio (dažnai ši būklė turi būti diagnozuota ir stebima priemonėmis jautriems tyrimams ir tyrimams).

Normalaus nėštumo pabaigoje yra tendencija mažinti amniocidų skysčių kiekį, kuris yra fiziologinis simptomas ir nėra susijęs su bet kokiais anomalijomis.

Trumpalaikio kūdikio priežastys

Mažesnio amniozinio skysčio kiekio priežastys yra susijusios su tendencija paversti (metaplazijos) epitelią nuo vieno kubo sluoksnio iki ragenos, ypač dėl mažo kūdikio atsiradimo ar viliojimo ankstyvuoju nėštumu.

Dažnai pasitaiko vaisiaus vystymosi defektų, kurių sunku nustatyti priežastis. Tada neįmanoma aiškiai apibrėžti, kokia buvo pagrindinė problema – mažas potvynis ar vystymosi defektas.

Žinoma ir gana dažna mažo kūdikio atsiradimo priežastis, ypač vėliau nėštumo metu, yra inkstų nepakankamumo, dėl kurio sumažėja jų funkcija, raida. Tačiau yra inkstų nepakankamumo atvejų, kurie pasireiškia normalaus amniono skysčio kiekiu (normalus). Vyrai, pasireiškę antrosios ir trečiosios nėštumo trimestrais, dažnai sutampa su gimdos vaisiaus augimo riba.

Mažų vaikų gydymas

Jei vaisiui būdingi defektai ankstyvuoju nėštumu, tai yra santykinė kontraindikacija vaiko kūdikystės ar negalios terapiniam valdymui. Tačiau šiuo ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu sunku patvirtinti vystymosi sutrikimus, todėl reikėtų mažinti vaisiaus vandens kiekio sąlygas.

Procedūra nedidelio nevaisingumo atveju apima nėščių moterų drėkinimą į veną ir tiesioginį įleidimą į amniozinį maišelį, taip vadinamą “intraveninį maišą”. dirbtinis amniono skystis, kuriame yra tinkama vandens, natrio chlorido ir gliukozės dalis. Vartojamo preparato kiekis pirmiausia priklauso nuo gestacinio amžiaus (keičiant vaisiaus kiekį kiekvieną savaitę).

Kai kuriais atvejais dažnai reikia pakartoti amnio infuziją (dirbtinio amnio infuzijos skysčio vartojimą), pvz., mažų vaikų atveju. esant pažengusiems nėštumams, kai pasireiškia vaisiaus augimo apribojimas vaisiaus gimdoje arba priešlaikinis vaisiaus membranų plyšimas.

Tokiais atvejais kateteris nuolat įterpiamas į priekinę ertmę, todėl dažnai kartojama aprašyta procedūra (pagrindinis kateterio elementas yra antimikrobinis filtras, apsaugantis nuo pavojingų tokio gydymo komplikacijų infekcijų forma).

Prognozė mažame kūdikystėje

Santuokos ar viliojimo diagnozė ankstyvuoju nėštumu yra prasta, nes daugeliu atvejų tai yra vaisiaus sunkių vystymosi defektų, kurie dažnai sukelia jo mirtį, egzistavimas.

Mažesnio nevaisingumo prognozė yra šiek tiek geresnė, kai nėštumas yra vėlyvojo amniokūrinio skysčio kiekio diagnozė (su sąlyga, kad pradiniai etapai atliekami su tinkamu vaisiaus kiekiu).

Padidėjusi perinatalinių mirčių rizika yra ypač susijusi su mažo kūdikio su gimdos vaisiaus augimo arba jo hipoksijos (dėl gimdos susitraukimo po ankstyvos vaisiaus vandens nutekėjimo) atvejų.

Reikėtų pabrėžti, kad daugybė atvejų, gydytų pakartotiniu dirbtinio skysčio įvedimu į priekinę ertmę, yra susijusi su teigiama prognoze – gimus naujagimiui gimęs vaikas, galintis gyventi ir perspektyvus tinkamas vystymasis.
Mariusz Kłos

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*