Taip pat rodo hipertireozę

[Total: 0    Average: 0/5]

Pankreatoliihiasis vystosi, kai kasos vamzdeliuose susidaro nedideli pilki akmenys, daugiausia iš karbonato ir kalcio fosfato bei kai kurių amino rūgščių. Šie akmenys paprastai formuojasi kasos galvutėje ir gali atsirasti visą organo ilgį. Jos yra mažos ir apvalios arba cilindrinės formos. Kartais gausiai kalcifikacijos apima visą kasos minkštimą.

Kasos akmuo dažniausiai pasireiškia ūminiu pankreatitu arba alkoholiu pankreatitu. Taip pat nurodomas hiperparatiroidizmas.

Kasos akmenų simptomai

Kasos akmenims būdingas staigus krūtinės skausmo padidėjimas pilvo viršuje širdies skylės srityje. Uždegiminio proceso paūmėjimo būklė gali būti panaši į simptomus, panašius į biliardo būsto ataką. Kasos kaulų skausmas akmens fone spinduliuoja į kairę. Tai dažnai lydi seilėtekis, padidėjusi temperatūra, leukocitozė (padidėjęs baltųjų ląstelių skaičius) ir padidėjusi ESR. Ilgainiui abscesas gali išsivystyti liaukinės stazės ar atrofijos ar netgi antrinio diabeto vietoje.

Kasos akmenų diagnozė

Kasos akmenų diagnozė yra pagrįsta lėtinės kasos ligos ar kasos neveikimo istorija. Ultragarso gali būti naudojama preliminariai diagnozei (kaip atrankos testas). Tikslus vaizdas gaunamas kompiuterine tomografija arba didėjančia virusologija.

Kasos akmenų gydymas

Kasos akmenų gydymas remiasi kasos vėžio pašalinimu ir susidariusio uždegimo pašalinimu. Taip pat galima pagerinti kasos ir žarnyno anastomozę kaulo dalyje.
Zhaneta Malec

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*