Tuberkuliozė. Peritonitas. TAG

[Total: 0    Average: 0/5]

Tuberkuliozė (Peritonitis tuberculosa) yra antrinė lokalizacija ligos per hematogeninį kelią arba perėjimas iš netoliese esančių organų. Jis veikia visų amžiaus grupių žmones, o jo eiga yra lėtinė.

Klinikinės tuberkuliozės peritonito formos

Skiriamos šios tuberkuliozės peritonito formos:

– eksudatyvus uždegimas – dažniausiai pasireiškia, kai pilvo ertmėje susidaro daug skysčių; gana gera prognozė

– uždegimo gamyba (lipni) – sukelia žarnyno kilpos sukibimą ir virškinimo trakto užkietėjimą; prognozė yra neaiški,

– sūrio virpėjimo uždegimas – su galinčiomis perforacijomis į pilvo organus ir liaukas; neigiama prognoze.

Tuberkuliozės peritonito simptomai

Pagrindinis tuberkuliozės simptomų yra bendras silpnumas, karščiavimas, svorio kritimas, pilvo skausmas ir kartais pykinimas bei vidurių užkietėjimas. Pacientams, kurių pilvo skystis yra didesnis, pilvas su patvariu nugaros smegenų kakleliu stebimas. Dešinėje pilvo srityje fizinis tyrimas rodo, kad yra pastebimas nereguliarus naviko formavimas. Ligos procese vykstantys pokyčiai gali būti šiek tiek piktybiniai arba visiškai neskausmingi.

Laparoskopinis tyrimas turi lemiamą reikšmę pilvo ertmėms įvertinti.

Laboratoriniai tuberkuliozės peritonito tyrimai rodo, kad trūksta leukocitozės, paspartėjo ESR ir būdinga teigiama bi-asalio reakcija šlapime.

Tuberkuliozės peritonito gydymas

Tuberkuliozinio peritonito gydymas yra ilgalaikis ir pagrįstas gydymu antibiotikais. Klimato reguliavimas taip pat atlieka svarbų vaidmenį.

Kai sveikas, vidutiniškai per metus atsiranda reiškinių. Svarbu yra kitų organų tuberkuliozė ir komplikacijų galimybė.
Zhaneta Malec

READ  Pantoflex - vaistinė, nekilnojamojo nuomonės, pirkti dabar kaina
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*