Vaikų psichikos vystymasis yra dažniausiai neįgalus

[Total: 0    Average: 0/5]

Šis sindromas taip pat yra vystymosi defektas, kurį sudaro netinkama tam tikrų smegenų struktūrų buvimo vieta, dėl ko spaudžiama erdvėje, kurioje kaupiasi ir cirkuliuoja cerebrospinalinis skystis. Sindromui dažnai būna kitų įgimtų centrinės nervų sistemos formų (pvz., Smegenų ar nugaros smegenų išvarža).

Smegenų vandens tiekimo uždarymas
Dėl didelių gliarinių ląstelių susidarymo, dažniausiai dėl neuždegiminių priežasčių, smegenų vandens tiekimas ir uždaros hidrocefalijos susidarymas uždaromi. Šis ligos mechanizmas yra paplitęs vaikams – kartais sutrikimai yra vystymosi pobūdžio ir atsiranda vaisiaus gimdoje. Pirmieji simptomai taip pat gali pasireikšti suaugusiųjų amžiuje.

IV kameros IV angų uždarymas
Trikdymą sukelia visiškas ar dalinis šių angos uždarymas, kurį sukelia vaisiaus vystymosi metu atsiradę nukrypimai.

Smegenų navikai
Vykstant naujų masių susidarymui kaukolės viduje, smegenų skysčio cirkuliacija yra užkertamas kelias ar slopinamas dėl slėgio navikų. Dažniausiai Ratkeus kišenės nugarkauliai ir navikai sukelia tokią būseną.

Vidurių uždegimas
Dėl uždegiminių pokyčių meningito metu mieguistame audinyje atsiranda morfologinių anomalijų, kurios yra svarbios smegenų skilvelių skysčio cirkuliacijai (panašus mechanizmas gali būti ir subarachnoidiniame kraujavime).

Hidrocefalijos simptomai

Suaugusieji, besivystanti hidrocefaliją, yra simptomų, susijusių su padidėjusiu intrakranijiniu slėgiu, priežastis. Galvos skausmas, pykinimas ir vėmimas pasireiškia. Gali padidėti psichiniai simptomai, o oftalmologinis tyrimas rodo, kad yra vadinamasis “gliukozės kiekis kraujyje”. nuoseklus diskas.

Vaikų hidrocefalus, kuris yra vystymosi defektų išraiška, pasireiškia iškart po gimdymo padidėjus galvos dydžiui. Ląstelės išsiplėtė, o, kai kaukolė nuleista, girdimas “krekingo puodo” garsas. Galvos veneliai yra žymiai išsiplėtę, o dėl orbitos kaulo iškraipymo akies obuoliai yra nukreipti žemyn ir į išorę (pastebimi saulėlydžio simptomai – tyrimo metu matoma viršutinė skleros dalis).

Vyresni vaikai kartais pasireiškia galvos smegenų spaudimo sindromo požymiais – akies dugno akmenlige – tai regos nervų praradimas. Šios ligos metu dažnai vystosi smegenėlių sutrikimai (eisenos ir pusiausvyros sutrikimai, drebulys ir kalbos pokyčiai), padidėja raumenų įtampa. Vaikų psichinė raida dažniausiai sutrikusi.

Hidrocefalijos atpažinimas ir gydymas

Vaikų hidrocefalijos diagnozėje pirmosios eilės tyrimas naudojamas pirmosios eilės ultragarsu. Vaikams su užaugusiais fontaneliais ir suaugusiais vyksta kompiuterinė tomografija, rečiau atliekamas magnetinis rezonansas (šio tyrimo indikacija yra įtarimas dėl kai kurių neoplastinių procesų).

Priežastinis hidrocefalijos gydymas grindžiamas kateterių su sklendėmis sistemos naudojimu, smegenų šoninės kameros sujungimu su pilvo ertmėje (tokio gydymo komplikacijos gali būti infekcijos ir uždarys vožtuvą), taip pat gali būti naudojamos endoskopinės desulfatacijos metodai. būti naudojamas. Konservatyvus hidrocefalijos gydymas be pirmiau minėtų metodų įgyvendinimo nesuteikia gerų rezultatų.

Prognozę su hidrocefalija sunku nustatyti, ir tai priklauso nuo hidrocefalijos priežasties ir nuo gydymo greičio. Po metų atsiranda pusiausvyra tarp smegenų spinalio skysčio kiekio išskiriama ir jo absorbcija vaikams.

About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*