Virusinis artritas

[Total: 0    Average: 0/5]

Viruso artrito diagnozė visų pirma yra pagrįsta ligos istorija ir klinikiniais požymiais, ypatingą dėmesį skiriant vienkartinėms virusinėms ligoms, sąnarių sužalojimams, narkotikų vartojimui ir latentinių ligų protrūkių buvimui.

Deja, virusinio artrito atveju sunku įrodyti, kad mikroorganizmas yra junginio skystyje, o tai tiesiogiai patvirtina viruso pobūdį. Vaizdavimas gali būti naudingas, ypač ultragarsu arba ligos metu dalyvaujančios jungties rentgenografija, taip pat kaulų scintigrafija ar kompiuterinė tomografija.

Be to, magnetinis rezonansas gali atskleisti akių pažeidimus minkštuose audiniuose ir sąnariuose ir patvirtinti kaulų čiulpų uždegimo sambūvį.

Kai kuriais atvejais virusinis artritas gali sukelti pavojingas komplikacijas, ypač kaulų nekrozę, kaulų ar kaulų čiulpų uždegimą. Kartais susidaro jungties ertmės fistulas. Kartais yra nuolatinis judėjimo per sąnarį apribojimas, kurį paveikia liga.

Virusinio artrito gydymas

Viruso artrito atveju antibiotikai nėra skiriami, nes jie nėra veiksmingi šiems infekcijos tipams. Tik skausmui, patinimui ir judesio nuo sąnario, kurį paveikė liga, skausmui sumažinti naudojamas tik simptominis gydymas.

Šiuo tikslu skiriamos nesteroidinių priešuždegiminių vaistų grupės farmakologinės medžiagos. Taip pat rekomenduojama anksti mobilizuoti sąnarį, siekiant užtikrinti tinkamą gydomojo sąnario kremzlės mitybą ir drėkinimą bei užkirsti kelią pluoštinių sąnarių atsiradimui jungtyje.

READ  Nėra visuotinai taikomų pripažinimo kriterijų
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 246 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*